پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک

پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک

لنگه بازشوی پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک به روش کلنگی یا همان Tilt نیز باز می شود و می تواند هوای تازه و دلچسبی را برای خانه های شما بوجود بیاورد. امروزه پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک جایگزین پنجره های کشویی عادی شده است ولی به دلیل مکانیزم پیچیده این پنجره ، قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک در مقایسه با پنجره کشویی بالاتر است . https://karaj-upvc.com/

 

پنجره دوجداره فولکس واگنی

لنگه بازشوی پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک به روش کلنگی یا همان Tilt نیز باز می شود و می تواند هوای تازه و دلچسبی را برای خانه های شما بوجود بیاورد. امروزه پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک جایگزین پنجره های کشویی عادی شده است ولی به دلیل مکانیزم پیچیده این پنجره ، قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک در مقایسه با پنجره کشویی بالاتر است . https://karaj-upvc.com/

پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک بهترین جایگزین برای پنجره های کشویی می باشد و دلیل آن مقاومت و عایق بندی بسیار بالای این نوع پنجره است. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک و ویژگی های منحصر به فردشان آشنا کنیم. سیستم پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است و باعث ایجاد فضایی باز و منظره ای دلپذیر می گردد. استفاده از یراق فولکس واگنی باعث هوابندی کامل شده و در حالت نیمه باز تهویه مناسبی فراهم می آورد. یراق آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک در کرج متنوع است به صورتی که از یراق آلات دستی نیمه اتومات Manull شروع شده و به یراق آلات فول اتوماتیک Full Automatic ختم می شود. پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک در کرج بسیار شیک ، با دوام ،مقاوم و دارای عایق بندی بسیار بالایی می باشند به صورتیکه علاوه بر عایق بودن شیشه ،حد فاصل پروفیل بازشو و فریم چند نوار درزبندی قرار می گیرد و باعث هوابندی و عایق کاری پنجرهupvc فولکس واگنی وین تک شما می گردد.
یکی از مهمترین مسائل در ساخت یک پنجره دوجداره یو پی وی سی در کرج https://karaj-upvc.com/ بحث تحمل یراق ناشی از وزن پروفیل بازشو و شیشه دوجداره است. که اولا در پنجره لولایی و کشویی عمدتا یراق آلات upvc تحمل وزن لنگه های خیلی بزرگ را ندارند و ثانیا جابجایی و باز و بسته کردن پنجره به علت وزن بسیار زیاد، کاربری آسان آن را از بین می برد.
اما در پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی  مکانیزم و نوع یراق آلات با سیستم کشویی و لولایی کاملا متفاوت است و به طور بهتر می توان گفت سیستم فولکس واگنی یا Tilt & Slide عمدتا جهت ساخت پنجره های خاص با ارتفاع و عرضهای بزرگ با وزنهای زیاد طراحی شده است.
انواع مختلف پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک
پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات مکانیکی
عمدتا در پنجره های کوچک استفاده می شود که بحث نوع بازشو و بحث عدم اشغال فضا در محل مهم می باشد. لازم به ذکر است که به علت وزن پایین شیشه و لنگه, باز و بسته شدن با اعمال نیروی فیریکی کامل توسط شخص صورت می پذیرد.
پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات نیمه اتومات
از این یراق در پنجره های متوسط استفاده می شود, نسبت به یراق مکانیکی روانتربوده و اعمال نیروی فیزیکی جهت باز و بسته شدن پنجره یا درب کمتر می باشد.
پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات فول اتومات
این نوع یراق در اجرای پنجره های فولکس واگنی وین تک با ارتفاع, عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این نوع پنجره مشاهده کنید.

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی


در پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک فول اتوماتیک شما با کمترین فشار فیزیکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیتی.
مزیت های سیستم پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک 
عایق ۱۰۰% نسبت به پنجره های کشویی
باز شدن بازشو (لنگه) تا زاویه ۴۵ درجه به صورت دوحالته Tilt
تمامی قطعات یراق‌ آلات مصرفی بر روی این سیستم ساخت شرکت ROTO آلمان می‌باشد.
ایمنی بسیار بالا مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا
– ترکیبی زیبا با ظاهری متفاوت نسبت به سایر بازشوها مطابق با آخرین استانداردهای روز اروپا در ۲ طرح نیمه اتومات و فول اتومات.
شرکت پنجره ماندگار در تولید و اجرای پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی وین تک در کرج خود از معتبرترین یراق آلات فولکس واگنی از جمله ROTO و GU آلمان استفاده می نماید که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند. برای اطلاعات بیشتر از سیستم های درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک با این شرکت در البرز- کرج https://karaj-upvc.com/ تماس حاصل فرمایید.
سیستم پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است و باعث ایجاد فضایی باز و منظره ای دلپذیر می گردد. استفاده از یراق فولکس واگنی باعث هوابندی کامل شده و در حالت نیمه باز تهویه مناسبی فراهم می آورد. یراق آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک متنوع است به صورتی که از یراق آلات دستی نیمه اتومات Manull شروع شده و به یراق آلات فول اتوماتیک Full Automatic ختم می شود. پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک بسیار شیک ، با دوام ،مقاوم و دارای عایق بندی بسیار بالایی می باشند به صورتیکه علاوه بر عایق بودن شیشه ،حد فاصل پروفیل بازشو و فریم چند نوار درزبندی قرار می گیرد و باعث هوابندی و عایق کاری پنجرهupvc فولکس واگنی وین تک شما می گردد. 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...