پروفیل پنجره دوجداره ویستابست

پروفیل پنجره دوجداره ویستابست

مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل پنجره دوجداره ویستابست در شرکت پنجره ماندگار در کرج، از بالاترین استاندارد و کیفیت برخوردار است .این پروفیل ها در شرایط آب و هوایی و اقلیمی شهر های مختلف ایران بسیارسازگار بوده و در برابر تابش مستقیم نور خورشید هرگر تغییر رنگ نمی دهد . https://karaj-upvc.com/

پنجره یو پی وی سی

مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل پنجره دوجداره ویستابست در شرکت پنجره ماندگار در کرج، از بالاترین استاندارد و کیفیت برخوردار است .این پروفیل ها در شرایط آب و هوایی و اقلیمی شهر های مختلف ایران بسیارسازگار بوده و در برابر تابش مستقیم نور خورشید هرگر تغییر رنگ نمی دهد . https://karaj-upvc.com/

پنجره های دوجداره ویستا بست به دلیل تنوع در محصول و داشتن گواهینامه ها و استاندارد های معتبر جهانی مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. این شرکت از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل یو پی وی سی آغاز کرده و هم اکنون یکی از برندهای معتبر در زمینه ساخت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی در سطح جهانی محسوب می گردد.از افتخارات پنجره دوجداره ویستا بست در راستای مدیریت کیفی پروفیل پنجره UPVC دریافت گواهینامه کیفیت RAL آلمان می باشد. این استاندارد از جمله بهترین استانداردهای کیفی محصول است و شرکت ویستا بست VISTABEST ملزم به رعایت تمامی معیارهای کیفی این استاندارد در ساخت درب و پنجره دوجداره می باشد.
شرکت درب و پنجره دوجداره ویستا بست VISTABEST با توجه به نیاز ساختمان سازان و مشتریان گرامی تنوع محصولات خود را افزایش داده و در حال حاضر با ۱۳ خط تولیدی و ظرفیت تولید سالانه ۱۸۰۰۰ تن از پیشگامان صنعت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی می باشد. ویستا بست تنها پروفیل یو پی وی سی ایرانی استاندارد می باشد که با مراجعه به سایت جهانی RAL نام آن را می توان در میان بزرگان صنعت پروفیل درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی جهان مشاهده کرد
ترکیب مواد به کار رفته در ساخت پروفیل پنجره دوجداره ویستابست با مد نظر قرار دادن شرایط آب و هوایی مناطق مختلف جغرافیایی ایران انجام می شود که توسط آزمایشگاه پیشرفته SKZ آلمان و شرکت های با تجربه و معتبر اروپایی آزمایش و تایید شده است.پنجره های دوجداره شامل پروفیل های مختلفی هستند که هر چه تنوع این پروفیل ها بیشتر باشد، تنوع در مدل نصب و یا تعویض پنجره بدون تخریب و حالت های بازشو پنجره UPVC افزایش پیدا می کند. https://karaj-upvc.com/پروفیل پنجره دوجداره ویستابست در ۴ سری با اسامی پروفیل سه محفظه ای، پروفیل ۵ محفظه ای، پروفیل سری کشویی و پروفیل های جانبی تولید می گردند. زیرمجموعه این سری ها هر یک دارای چندین نوع پروفیل (۳۶ قالب) برای پاسخگویی به نیاز روز افزون مشتریان می باشد.
پروفیل پنجره دوجداره ویستابست (VISTA BEST) بررسی های انجام گرفته در رابطه با قابلیت ها ی مختلف پروفیل ویستابست و با در نظر گرفتن نظرات کارشناسان مختلف در این صنعت و همچنین کارخانه داران ، تولید کنندگان درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی و همچنین مصرف کنندگان درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی ، پروفیل پنجره دوجداره ویستابست از مجموع ۴۰ بارم ، با کسب ۳۷ بارم مثبت از نظر کیفیت پروفیل در آزمایشات مختلف سختی، قابلیتهای فنی، استحکام و…..در رتبه نخست پروفیلهای ایران قرار دارد.
میکسر فول اتومات و یا همان تمام خودکار مورد استفاده از خطوط تولید پروفیل پنجره دوجداره ویستابست هم یک تکنولوژی بی نقص آلمانی است که دستاورد سترگی است، چه این که انتقال مواد اولیه به درون ماشین آلات و خطوط تولید، به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی صورت می گیرد و اکسترودر های ویستابست هم ساخت شرکت معتبر جهانی کراس مافای آلمان است که یکی از بهترین اکسترودر های جهان محسوب می شود. ویستابست با بهره مندی از قالب های متنوع ساخت اجزای مختلف پروفیل از شرکت گراینر آلمان موفق شده تا تولید پروفیل در کلاس A جهانی داشته باشد که این روز ها از آن به عنوان یک افتخار ملی یاد می شود. عامل سوم و شاید مهم ترین و اثر بخش تر در پیشرفت ویستابست را می توان بهره مندی از نیروی انسانی مجرب، دانش محور و همگام با دانش روز جهانی دانست.

پنجره یو پی وی سی


آمار ارائه شده بر حسب داده هایی است که بازدیدکنندگان و مصرف کنندگان پنجره یو پی وی سی، کارشناسان و تولیدکنندگان پنجره دوجداره ویستابست بطور روزانه و داینامیک تهیه گردیده است.
مزایای مهم پروفیل پنجره دوجداره ویستابستVISTABEST
کاهش مصرف انرژی در پنجره دوجداره ویستابست:
شما می توانید با استفاده از درب و پنجره دوجداره ویستابست با یراق و شیشه دوجداره استاندارد در میزان مصرف انرژی بطور قالب ملاحضه ای صرفه جویی نمایید. https://karaj-upvc.com/
بالا رفتن بهره وری انرژی درپنجره دوجداره ویستابست:
پنجره دوجداره ویستابست علاوه بر کاهش تبادل حرارتی بین فضای داخلی و خارجی ساختمان ها از اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی جلوگیری می نماید و در نتیجه بهره وری انرژی را بالا می برد.
جنبه ديگري که در تعيين کيفيت پروفیل پنجره دوجداره ویستابست بايد مورد توجه قرار گيرد، بعد شيميايي پروفيل‌هاي يو پي وي سي است که متاسفانه به راحتي قابل شناسايي توسط خريداران نيست و در اين مورد فقط بايد به استانداردها و گواهينامه‌هاي فني اکتفا کرد. پروفيل يو پي وي سي و ديگر استابيلايزرها يا پايدارکننده‌ها؛ معمولا بين ۲۰ تا ۳۰ درصد مواد تشکيل‌دهنده پروفيل، پودر پي وي سي يا همان پلي وينيل کلرايد است و ۸۰ تا ۸۵ درصد باقي مانده را مواد پايدارکننده پودر پي وي سي يا همان استابيلايزر تشکيل مي‌دهد. اما نکته حايز اهميت اينجاست که ارزش ريالي ?? درصد استابيلايزر به کار رفته در پروفيل يو پي وي سي برابر با ?? درصد قيمت مواد به کار رفته برآورد مي‌شود، به ويژه اينکه کيفيت پروفيل و مواد پليمري را همان استابيلايزرها تعيين مي‌کنند.

پروفیل یو پی وی سی


پروفیل های فولادی تقویت کننده پنجره دوجداره ویستابست در کرج:
یکی از قطعات بنیادین و ضروری در ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی ، پروفیل فولادی تقویت کننده (رین فورسمنت) گالوانیزه شده است که درون حفره داخلی پروفیل های یو پی وی سی نصب می گردد . نقش و وظیفه پروفیل های فولادی تقویت کننده به شرح زیر می باشد : https://karaj-upvc.com/
استحکام و قدرت بخشیدن به ساختار پروفیل پنجره دوجداره ویستابست در کرج
جلوگیری از تغییر حالت پروفیل پنجره دوجداره ویستابست کرج در اثر مرور زمان و عوامل محیطی
ایجاد هماهنگی و سازگاری بیشتر بین اجزای تشکیل دهنده پنجره دوجداره ویستابست به عنوان یک مجموعه واحد برای عملکرد بهتر .
شرکت پنجره دوجداره ماندگار در کرج از نمایندگان فعال و صاحب نام شرکت پنجره دوجداره ویستابستVISTABEST بوده و آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه پنجره دوجداره ویستابست به مشتریان گرامی می باشد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...