در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج

در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج

اتلاف انرژی در در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج بسیار کمتر از پنجره های معمولی است. این پنجره ها عایق بسیار خوبی در برابر حرارت می باشند. به سبب ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دو جداره بودن شیشه ها، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و دو جداره می شوند. این روش باعث جلوگیری ازانتقال حرارت در پروفیل میشود . https://karaj-upvc.com/

پنجره خم

اتلاف انرژی در در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج بسیار کمتر از پنجره های معمولی است. این پنجره ها عایق بسیار خوبی در برابر حرارت می باشند. به سبب ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دو جداره بودن شیشه ها، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و دو جداره می شوند. این روش باعث جلوگیری ازانتقال حرارت در پروفیل میشود . https://karaj-upvc.com/

در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج درگذشته جزء بهترین و پرکاربرد ترین گزینه ها برای استفاده در ساختمان ها بوده اند و دلیل این استقبال تنوع بی نظیر, قابل بازیافت بودن, سبکی و مناسب بودن برای هر شرایط جوی می باشد اما مهمترین مشکل آنها اتلاف انرژی بود که با پیشرفت علم و تکنولوژی در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرججایگزین پنجره های قدیمی شدند.
از تفاوت های اصلی درب و پنجره های دوجداره upvc با آلومینیومی می توان مقاومت در برابر پوسیدگی و تغییر رنگ, زیبایی, عایق بودن و مقاومت در برابر آتش سوزی و اشتعال را نام برد. همان طور که اشاره شد آلومینیوم حرارت را از خود عبور داده و رسانای گرماست و باعث اتلاف انرژی می گردد. برای حل این مشکل تولید کنندگان درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ماده ای به نام ترمال بریک به فریم پنجره های خود اضافه کردند که این ماده میزان عایق بودن درب و پنجره دوجداره آلومینیومی را افزایش داده ولی فریم پنجره یکپارچگی خود را از دست می دهد. https://karaj-upvc.com/در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج به مرور زمان کدرشده و زیبایی خود را از دست می دهند. در و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک نیز به طور کلی از درب و پنجره های دوجداره یوپی وی سی زیبایی کمتری دارد و به دلیل عدم اجرای خم و دیگر اشکال به دلیل مشکلات فنی یا هزینه بسیار بالا، در طراحی و زیبایی نمای ساختمان نمی توان بر روی آن حساب کرد .
در گذشته تصور می شد در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج دوستدار محیط زیست می باشند و در مقابل upvc ماده ای ارزان تراست. در حالی که برای ساخت درب وپنجره های آلومینیوم از مواد شیمیایی سمی زیادی استفاده می شد که از طرف سازمان بهداشت کشورمان همه این مواد سرطان زا و سمی معرفی شدند, در نتیجه upvc که ماده ای مقاوم و پایدار است جایگزین این نوع پنجره ها شد. مواد تشکیل دهنده درب و پنجره دوجداره upvc کاملا بهداشتی و قابل بازیافت بوده و به محیط زیست هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند.
مشخصات فنی در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج  بدین شرح می باشد:
• قابلیت باز شدن پنجره در یک یا دو جهت TURN و TILT
• کیفیت مناسب هوابندی و آب بندی با استفاده از نوارهای هوابندی و لاستیک EPDM و یا سیلیکون
• دارا بودن دو نوع سیستم ساده و گرمابند  (THERMAL BREAK)
• قابلیت نصب شیشه تک جداره و دو جداره
• استفاده از سیستم پروفیل های سبک و یا سنگین جهت ابعاد متفاوت
• امکان ساخت در دو نوع سری ۵۰ و ۷۰ با ضخامت پروفیل ۵۰ و ۷۰ میلیمتر در سیستم گرمابند

المینیوم ترمال بریک


یراق آلات مورد استفاده در در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب, تعویض, تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص کارشناسان دارد. عملکرد روان یراق آلات روتو را میتوان به وسیله حرکت دستگیره ارزیابی کرد. گشتاور قفل شدن و باز شدن دستگیره پنجره براساس استاندارد نرمال صنعتی آلمان با مقدار حداکثر ۱۰ نیوتن بر متر تعیین شده است. یراق دو حالت بازشوی پنجره دو جداره ROTO برای امکان رگلاژ دوبعدی و سه بعدی طراحی شد ه اند. رگلاژ نادرست توسط افراد معمولی و غیر متخصص یراق آلات روتو ROTO میتواند باعث شود پنجره دیگر عملکرد مطلوب اولیه را نداشته باشد و دچار مشکل شود. بحث ایمنی و ضدسرقت بودن در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج  از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. یراق آلات روتو ROTO مورد استفاده در  در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج به گونه ای طراحی شده اند که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن می سازد, این امر به وسیله طراحی و هندسه های خاص در مکانیزم یراق آلات روتو صورت پذیرفته است. https://karaj-upvc.com/
مزایای استفاده از سیستم های در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج:
امکان صرفه جویی در انرژی با سیستم های ترمال بریک در در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج
امکان تنوع در انتخاب رنگ در انواع کدهای رال و آنادایز با امکان تولید پروفیل
های دورنگ در سیستم های ترمال بریک
تنوع در سیستم های لولایی و کشویی و امکان انتخاب مناسب با شرایط
استفاده از نوارهای اب بندی و هوابندی مناسب از جنس ای پی دی ام
وزن کم و عدم استفاده از میلگرد https://karaj-upvc.com/
تنوع رنگی نا محدود،استاتیک،دکورال و آنادایز
یراق آلات در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج:
یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب , تعویض , تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص دارد.
در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج و لولایی ترمال بریک آخرین دستاورد در صنعت آلومینیوم سازی است که ایرادات درب و پنجره های آلومینیومی قدیمی را کاملا رفع نموده است. سيستم در و پنجره دوجداره آلومینیومی در کرج به دليل داشتن لاستيك پلي آميد مابين جدار داخلي و خارجي پروفيل كه توسط ماشين آلات پانچ ميگردد امكان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امكان  دو رنگ بودن نماي داخلي و خارجي در ساختمان ها را نیز ميسر مي نمايد. شرکت درب و پنجره دو جداره ماندگار در شهر البرز – کرج در تولیدات پنجره آلومینیومی ترمال بریک از پروفیل SARAY و LORENZO  با استفاده از بهترین یراق آلات آلمانی برند روتو ROTO استفاده می نماید. جهت اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۲۹۸۰۸۶ تماس حاصل فرمایید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...