پنجره دوجداره قوسی در کرج

پنجره دوجداره قوسی در کرج

یکی از مدل های پنجره دوجداره که زیبایی خاصی دارند و مورد توجه بسیاری از معماران, طراحان ساختمان و عموم مردم قرار گرفته است پنجره دوجداره قوسی در کرج می باشد.استفاده از پنجره دوجداره قوسی در کرج علاوه بر ایجاد نمای زیبا و دلنشین بر ساختمان, از عایق بی نظیری هم در برابر سرما و گرما برخوردار می باشند .
 

پنجره دوجداره چندضلعی

یکی از مدل های پنجره دوجداره که زیبایی خاصی دارند و مورد توجه بسیاری از معماران, طراحان ساختمان و عموم مردم قرار گرفته است پنجره دوجداره قوسی در کرج می باشد.استفاده از پنجره دوجداره قوسی در کرج علاوه بر ایجاد نمای زیبا و دلنشین بر ساختمان, از عایق بی نظیری هم در برابر سرما و گرما برخوردار می باشند .
برای سفارش پنجره دوجداره قوسی در کرج با اشکال خاص باید به شرکت های معتبر ساخت پنجره دوجداره قوسی در کرج  مراجعه نمود. تمامی پنجره دوجداره قوسی در کرج تولید شده در شرکت های معتبر، دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند. شرکت پنجره ماندگاردر کرج با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاه های استاندارد موفق شده است که تمامی پنجره های با اشکال خاص و پنجره دوجداره قوسی در کرج را تولید نماید. پنجره دوجداره قوسی در کرج غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از مدل های پنجره که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد ، انواع پنجره دوجداره قوسی در کرج است. پنجره های نیم دایره ، دایره ، کمانی و … انواع دیگر در جای خود زیبایی منحصر به فردی به نما می دهد.استفاده از پنجره های چندضلعی و با اشکال خاص بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. https://karaj-upvc.com/در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد. اشکال گوناگونی را می توان با پروفیل یو پی وی سی ساخت که با مشاوره و محاسبه کارایی و مقاومت پنجره می توان آنها را تولید کرد.معماران و طراحان ساختمان با سلایق خاص همیشه به دنبال یافتن و اجرای پروژه های منحصر بفرد و خاص هستند. شاید یکی از دلایلی که بعنوان نقاط ضعف پنجره های دوجداره یو پی وی سی نسبت به انواع پنجره آهنی و فلزی مطرح است، همین عدم انعطاف پذیری پروسه تولید پنجره دوجداره قوسی در کرج با نظر طراحان تصور شود.
اما در سالهای اخیر و جهت ترمیم چنین تصوری شرکت های تولید کننده درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و همچنین شرکت های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی با همکاری یکدیگر اقدام به ابداع روشها و ماشین آلات خاصی شده اند تا بتوانند این تنوع محصولات را افزایش دهند. بعنوان مثال امروزه تولید پروفیل یو پی وی سی در سایز های مختلف ممکن شده است. همچنین ماشین آلات خاصی جهت ایجاد خم بر روی لنگه های پنجره دوجداره قوسی در کرج و کلاف ساخته شده اند.
انعطاف پذیری در طراحی پنجره دوجداره قوسی در کرج وبا اشکال خاص فقط به اشکال هندسی مربع و مستطیل ختم نمی شود. پروفیل های یو پی وی سی با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک برخوردار هستند. پنجره دوجداره قوسی در کرج و با اشکال خاص پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند.
پروفیل پنجره دوجداره قوسی در کرج:
از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره دوجداره قوسی در کرج را پروفیل ایفا میکند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی پنجره دوجداره هم در با گذشت زمان کمتر می شود. پروفیلهای نامرغوبی که از چین و بعضا از کشور ترکیه وارد می شود متاسفانه قیمت کمتری در بازار دارند و از لحاظ ظاهری یکسان می باشند اما در آینده مشکلات از قبیل تغییر رنگ (زرد یا قهوه ای) پروفیل یو پی وی سی، شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی پنجره دوجداره قوسی در کرج از حالت عادی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.
تعویض پنجره دوجداره قوسی در کرج 
براى تعويض پنجره دوجداره قوسی در کرج دوراه وجود دارد :
اولى اينکه، بهمان حالت وصورت که وجود دارد ازنوع  يوپى وى سى کليشه شده وبا دستگاه تمام اتوماتيک خم داده وساخته ميشود که زيبا ميشود اما بسيار پرهزينه است و درعين حال درزگيرى وعايق کمترى نسبت به پنجره هاى عادى دارد .

یراق الات


دوم اينکه ، حالت قوس و هلال پنجره ها جداگانه پر ميشود . یا با شیشه دوجداره طبق نمای قبلی آن قسمت عایق میشود و درزير آن پنجره عادى ساخته ميشود و مزاياى آن نسبت به قوسى هم قيمت مناسبتر و هم کيپ شدن وبهتر عايق شدن آن است .  اما به خواسته شما هرکدام برای ما قابل اجراست. https://karaj-upvc.com/
خصوصیات یراق خوب برای پنجره دوجداره قوسی در کرج به شرح زیر است:
۱-تحمل و مهار وزن لنگه بازشو و شیشه و سایر ملزومات:

از آنجایی که پنجره با درخواست مهندسان، معماران و مشتریان در ابعاد و اندازه های گوناگون ساخته میشود، قطعاً اندازه بازشو ها در پنجره ها یکسان نیستند و به همین علت وزن هر لنگه بازشو با توجه به مصرف و نوع پروفیل و شیشه دوجداره آن متفاوت است. به همین علت می بایست یراق مناسبی برای هر پنجره انتخاب شود که بتواند وزن وارده را تحمل کند و در مدت زمان باعث افت لنگه پنجره دوجداره نشود. این مسئله میتواند سبب خارج شدن لنگه از رگلاژ گردد که باعث بوجود آمدن مشکلات فراوان در باز و بسته کردن پنجره دوجداره قوسی در کرج می گردد.
متأسفانه امروزه به شدت این مسئـله دیده می شود که برای پایین آوردن قیمت پنجره دوجداره قوسی در کرج از یراق های نامناسب استفاده می شود و این در حالی است که در پنجره دوجداره قوسی در کرج با تغییر ارتفاع و عرض بازشو مکانیزم یراق نیز به خاطر تحمل وزن تغییر می کند، اما عمدتاً به خاطر پایین نگه داشتن قیمت پنجره به این مسئله توجه زیادی نمی شود.
۲–آبندی کامل پنجره دوجداره قوسی در کرج :
در زندگی صنعتی و شهری امروزه یکی از مهمترین مسائل جلوگیری از گرد و غبار و هوای آلوده به داخل واحدهای ساختمانی است که بسیار مورد توجه است.
اگر یراق تولید شده براساس استاندارد های موجود نباشد عملیات فیتینگ میان لاستیک آبندی و پروفیل به درستی صورت نمی پذیرد و در نتیجه پنجره تولید شده انتظارات این بحث را به درستی برآورده نمی سازد. https://karaj-upvc.com/
لازم به ذکر است که یادآور شویم در بحث آبندی همانند بحث قبلی اگر از یراق مناسب با توجه به اندازه لنگه استفاده نشود، بحث آبندی پنجره به درستی صورت نمی پذیرد.
۳-ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره دوجداره قوسی در کرج:
بحث ایمنی و ضدسرقت بودن در تمام انتخابات انسان نقش به سزایی دارد. همانطور که شما در خرید ماشین ، منزل و… به این مسئله توجه خاصی دارید. یراق مورد استفاده در پنجره دوجداره قوسی در کرج باید به گونه ای طراحی شود که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن سازد که این امر به وسیله طراحی و هندسه های خاص در مکانیزم یراق پنجره صورت می پذیرد. برای مثال وجود پلیت ها و قفلهای قارچی باعث درگیری قفلها در یکدیگر شده و هیچ شخصی حتی با دیلم و وسایل دیگر از بیرون قادر به باز کردن پنجره نمی باشد.
 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...