نمایندگی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج 

نمایندگی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج 

این شرکت دارای نمایندگی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج می باشد و شما می توانید انواع مدل های درب و پنجره دوجداره وین تک را در ابعاد و رنگ های مختلف سفارش دهید. پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج ساده ترین نوع پنجره دوجداره یو پی وی سی از نظر بازشو می باشد. که در این سیستم یک طرف بازشو بعنوان محل دستگیره و قفل شو و طرف مقابل بعنوان محل نصب لولا ها در نظر گرفته می شود. 

پنجره دوجداره ساختمان

این شرکت دارای نمایندگی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج می باشد و شما می توانید انواع مدل های درب و پنجره دوجداره وین تک را در ابعاد و رنگ های مختلف سفارش دهید. پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج ساده ترین نوع پنجره دوجداره یو پی وی سی از نظر بازشو می باشد. که در این سیستم یک طرف بازشو بعنوان محل دستگیره و قفل شو و طرف مقابل بعنوان محل نصب لولا ها در نظر گرفته می شود. 
در مدل پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج  که دارای یک جهت بازشو می باشد و حرکت بازشوی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج بر روی یک محور و به صورت افقی می‌باشد. از ویژگی‌های پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج می‌‌توان به به صرفه بودن قیمت در مقایسه با دیگر مدل‌های بازشو، قابلیت جابجایی جهت بازشو (از چپ به راست و یا بلعکس) و همچنین قابلیت تغییر سیستم از مدل تک‌ حالته به دو حالته اشاره داشت. پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج از ابتدایی ترین مدل های درب و پنجره دوجداره می باشد که دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر مدل های بازشئ می باشد و شما می توانید با صرف کمترین هزینه و بدون وارد کردن هر گونه صدمه و آسيب به ظاهر پنجره ها آن را به مدل دوحالته تبدیل نمایید.
نمایندگی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج https://karaj-upvc.com/ با استفاده از مواد اولیه با کیفیت علاوه بر تولید پروفیل های سفید رنگ با شفافیت بالا, برای افزایش تنوع محصولات خود و هم چنین برطرف کردن نیاز آرشیتکت ها و معماران اقدام به تولید پروفیل یو پی وی سی وین تک کرج با رنگ بندی متنوع نموده است.
۱– پروفیل یو پی وی سی وین تک کرج سفید با پوشش رنگ اکریلیک
۲– پروفیل یو پی وی سی وین تک کرج سفید با پوشش یک طرف لمینت جهت استفاده در نمای داخل و یا خارج ساختمان
۳– پروفیل های قهوه ای روشن و یا تیره با پوشش دو طرف لمینت
علاوه بر پروفیل های رنگی لمینت شده ، امکان رنگ پروفیل upvc وین تک کرج با رنگ های مخصوص نیز وجود دارد که این رنگ ها بسیار مقاوم بوده و تنوع رنگ ها را افزایش می دهد. شما می توانید پروفیل یو پی وی سی وین تک در کرج را به هر رنگی که می خواهید به شرکت پنجره دوجداره ماندگار درشهر کرج با توجه به طراحی ساختمان خود سفارش دهید.

پنجره دوجداره

برچسب های روی پروفیل را بلافاصله پس از نصب جدا نمایید, در غیر این صورت در اثر تابش آفتاب خشک شده و جدا نمی شود یا اثر چسب روی پروفیل باقی می ماند. سطح پروفیل را با یک محلول پاک کننده ناساینده تمیز نمایید تا پنجره های شما همیشه تمیز و درخشان وبدون خط وخش باقی بماند. قطعات فلزی داخلی و بیرونی باید مرتب, تمیز وعاری از گرد وغبار شوند. لولاها, لاکینگ پلیت ها و قطعات متحرک باید بصورت حرفه ای از نظر سفتی پیچ ها و عملکرد صحیح بازدید شوند. شیارهای تخلیه آب بازدید شوند تا در اثر تجمع گرد و غبار مسدود نشده باشند. نوارهای آب بندی باید گرد وغبار گیری و با یک محلول پاک کننده و ناساینده تمیز شوند تا پنجره ها بهترین آب بندی را داشته باشند. 
مکانیزم سيستم نمایندگی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج 
مکانیزم سيستم بازشوي پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج به صورت چرخش يک جهت بازشو و یا تک حالته حول محور کناري از روبرو و افقي است.
مزيت هاي سيستم یراق پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج :
– به صرفه بودن قيمت در مقايسه با انواع ديگر یراق آلات
– قابليت تعويض آسان لولاها و يراق در صورت آسيب ديدگيو یا سرویس مجدد
- قابليت جابجايي و تعويض جهت بازشو (از چپ به راست و یا برعکس) با صرف کمترين زمان و هزينه در محل نصب پنجره 
نمایندگی پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج  دارای دفتر فروش پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج https://karaj-upvc.com/ است روند کاری فروش درب پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج  در این شرکت بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل درب ها و پنجره های وین تک کرج از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان دفتر فروش پنجره دوجداره upvc تک حالته وین تک کرج جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق درب ها و پنجره ها به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...