پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج

پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج

محصولات تولیدی این شرکت از جمله پنجره دوجداره آلومینیومی جدید به نام ترمال بریک به دلیل مرغوبیت، کیفیت بالا و داشتن استاندارد ملی ایران حجم گسترده ای از بازار داخل کشور را به خود اختصاص داده است. پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج قابلیت ساخت در انواع رنگ و طرح را با توجه به سلایق مشتریان دارا می باشد.

خرید پنجره المینیومی

محصولات تولیدی این شرکت از جمله پنجره دوجداره آلومینیومی جدید به نام ترمال بریک به دلیل مرغوبیت، کیفیت بالا و داشتن استاندارد ملی ایران حجم گسترده ای از بازار داخل کشور را به خود اختصاص داده است. پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج قابلیت ساخت در انواع رنگ و طرح را با توجه به سلایق مشتریان دارا می باشد.
پنجره دوجداره آلومینیومی جدید ترمال بریک آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم سازی می باشد در این پنجره تعبیه یک عایق epdm باعث شده است که ارتباط پروفیل آلومینیومی از سطح بیرونی با داخل قطع شود . این روش این امکان را به ما می دهد که رنگ داخل محل استفاده با رنگ پروفیل سطح بیرونی متفاوت باشد .قابلیت پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج  این محصول عایق بتدی ۱۰۰ درصد فضای درونی ساختمان است .ترمال بریک تمامی قابلیت های پنجره های لولایی و دو جهت باز شو و فیکس شرکت پنجره ماندگار در کرج https://karaj-upvc.com/  را دارا میباشد.با توجه به مطالعات صورت گرفته با توجه به مزایای بالا، پنجره دوجداره آلومینیومی جدید ترمال بریک به علت قیمت بالا و پنجره یو پی وی سی به علت عدم شناخت به خصوص در مناطق گرمسیر با مشکلات ترویج فرهنگ مواجه می باشد. اتلاف انرژی در پنجره های ترمال بريک  آلومینیومی بسیار کمتر از پنجره های آلومینیومی نرمال است. پنجره های Thermal break ( با شکست حرارتی) از انواع پنجره های عایق در برابر حرارت می باشند. به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دو جداره بودن شیشه ها، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و دو جداره می شوند. این روش باعث عدم انتقال حرارت در پروفیل میشود .پروفیل های حاصل پروفیل های ترمال بریک می باشند که از دو مقطع پروفیل آلومینیومی مجزا که به وسیله تیغه های پلی آمید به هم متصل می گردند، تشکیل شده اند.

پنجره دوجداره المینیومی رنگی


تنوع رنگی پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج  :
کلیه رنگ های پودری رئال رنگ
رنگ های آنادایز (قهوه ای، برنز، …)
دکورال (طرح چوب)
پنجره های آلومینیومی معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند ولی از آنجایی که آلومینیوم هادی خوبی میباشد، باعث تلف شدن انرژی میشوند. برای حل این مسئله پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج به نام ترمال بریک به دنیا عرضه شده است که در این پنجره ها وجود لایه پلاستیکی بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد. کلمه Thermal Break یعنی شکست حرارتی از همانجا ریشه میگیرد. پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج عایق حرارتی دارند یعنی از دو فریم داخلی و خارجی تشکیل شده اند که توسط یک عایق پلاستیکی از هم جدا می شوند. در گذشته پنجره های آلومینیومی حرارت را بین داخل و خارج خانه منتقل میکردند، ولی پنجره دوجداره آلومینیومی جدید ترمال بریک به واسطه ترکیب پلی آمید و آلومینیوم در تولید آنها این مشکل رفع شده است .برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج شرکت پنجره ماندگار کرج https://karaj-upvc.com/ می توانید تماس گرفته و درباره سفارش محصول خود راهنمایی شوید.

پنجره آلومینیوم ترمال بریک رنگی


مزایای استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/  :
های دورنگ در سیستم های ترمال بریک
تنوع در سیستم های لولایی و کشویی و امکان انتخاب مناسب با شرایط
استفاده از نوارهای اب بندی و هوابندی مناسب از جنس ای پی دی ام
وزن کم و عدم استفاده از میلگرد
تنوع رنگی نا محدود،استاتیک،دکورال و آنادایز
امکان صرفه جویی در انرژی با سیستم های ترمال بریک در پنجره دوجداره
امکان تنوع در انتخاب رنگ در انواع کدهای رال و آنادایز با امکان تولید پروفیل

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...