پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج

پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج

پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج علاوه بر این که قیمت مناسبی دارد، موارد زیر نیز در آن صدق نماید. بسیاری از پنجره های یو پی وی سی دوجداره وجود دارند که بسیار ارزان بوده ولی هیچ یک از شرایط یک پنجره دوجداره upvc باکیفیت را ندارند. پنجره دوجداره upvc باکیفیت قابل سفارش در ابعاد و رنگ های مختلف است.

پنجره ویستابست

پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج علاوه بر این که قیمت مناسبی دارد، موارد زیر نیز در آن صدق نماید. بسیاری از پنجره های یو پی وی سی دوجداره وجود دارند که بسیار ارزان بوده ولی هیچ یک از شرایط یک پنجره دوجداره upvc باکیفیت را ندارند. پنجره دوجداره upvc باکیفیت قابل سفارش در ابعاد و رنگ های مختلف است.
ما یک سری اصول مهمی که  در خرید پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج و کلا هر نوع پنجره دو جداره که باید بدانید را به شما میگوییم. اول از همه اینکه دقیقا بدانید که چه میخواهید. شما چه نوع پنجره ای با توجه به شرایط منزل خود برای اتاقهای خواب، پذیرایی، آشپزخانه، راهروها و … میخواهید .مثلا برای آشپز خانه با توجه به  قرار گرفتن سینک ظرف شویی یا گاز ویا هر وسیله ای که شما در آشپز خانه استفاده  میکنید باید نوع پنجره خود را انتخاب بکنید. دوم اینکه ،شما از مشکلات خانه خود در زمینه پنجره ، بیشتر از هر شخص دیگری مطلع هستید بنابراین قبل از اینکه کارشناس پنجره به منزل شما برای اندازه گیری و مشاوره بیاید تمام مشکلات در رابطه با پنجره را در کاغذی یادداشت کرده و با کارشناس تمام آنها را مطرح کنید تا کارشناس بتواند بهترین نوع پنجره دو جداره را با توجه به مشکلات منزلتان  طراحی بکند. به سبب طراحی خاص پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج https://karaj-upvc.com/ که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب به داخل درب و پنجره های یو پی وی سی نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب ( در هنگام شستشو ) ، آب از انتهای درب یا پنجره تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند. هنگام خرید درب و پنجره دوجداره upvc این سوال در ذهنتان پیش می آید که مشخصات پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج چیست؟ اولین عامل و مشخصه پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج و استاندارد, کیفیت پروفیل یو پی وی سی است. پروفیل یو پی وی سی باکیفیت دارای استاندارد های RAL آلمان و BSانگلستان می باشد. از مهم ترین مشخصات پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج از دید یک مصرف کننده جلوگیری از هدر رفتن گرما و سرما و در نتیجه کاهش هزینه های مصرفی انرژی می باشد.

مدل پنجره دوجداره

بر خلاف درب و پنجره های دیگر ، درب و پنجره های یو پی وی سی به لحاظ آنکه احتیاج به عملیات ساختمانی ندارند می توان در آخرین مرحله ساخت پیش از رنگ کردن دیوارها و یا نصب کاغذ دیواری نصب گردند. فقط در هنگام ساخت باید یک قاب فلزی در دیوارها تعبیه گردد تا درب و پنجره های یو پی وی سی بوسیله پیچهای مخصوص و فوم مخصوص به آن اتصال گردد.
عوامل موثر در تولید پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج https://karaj-upvc.com/
۱-پروفیل یو پی وی سی :
پروفیل یو پی وی سی یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبائی و استحکام می باشد. سبک وزنی، خمش پذیري، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیائی و بیولوژیک قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیري در کاربردهاي متعدد، پلیمرهاي مزبور را به مناسب ترین جایگزین براي آلیاژهاي فلزي و غیره فلزي در صنعت در و پنجره سازي تبدیل نموده است. پروفیل یو پی وی سی قابلیت عرضه در رنگهاي مختلف را دارا می باشد.
۲ – شیشه  :
شیشه را می توان با ضخامت های مختلف و بصورت تک جداره, دو جداره و یا سه جداره بصورت ساده, مات, رفلکس, رنگی و… سفارش داد . کلیه شیشه های مصرفی پنجره ماندگار در کرج با دستگاهای تمام اتوماتیک ساخته شده و در آنها از گاز آرگون استفاده می شود. آرگون گازي است بي رنگ، بي بو، بي مزه، خفه کننده، در آب کمي حل مي شود، اشتعال پذير نيست و …. بر اثر تنفس گاز آرگون، سرگيجه، خستگي، سردرد و خفگي رخ م يدهد. در صورت تماس آرگون مايع با پوست، يخ زدگي در پوست اتفاق مي افتد. اگر مقداري گاز آرگون وارد چشم هم شود، يخ زدگي روي مي دهد.  (هوا= ۱) و ….. / ۱۸۵ ، چگالي ويژه آن ٣٨ / ١٨٩ -، نقطه جوش آن ۸ / نقطه انجماد گاز آرگون ٣.

پنجره ایده آل


۳ – یراق آلات پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج https://karaj-upvc.com/  :
یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج نقش اساسی را ایفا می کنند. یراق آلات مصرفی در ساخت درب و پنجره دو جداره باکیفیت شامل لولا , قفل , دستگیره , اسپانیولت و … می باشند. طرح های زیبا و ایمن یراق آلات به طوری است که درب و پنجر دوجداره را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل هایی به شکل قارچی به قابهایشان محکم گردندکه سبب ایمنی بالای پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج می گردد.
محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج درهر شرکت متفاوت است. در شرکت پنجره ماندگار روند کاری بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل درب ها و پنجره ها از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان شرکت جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق درب ها و پنجره ها به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...