پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج

پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج

به دلیل افزایش ویلاسازی در اطراف شهر کرج فروش پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید افزایش پیدا کرده است چرا که این نوع پنجره به دلیل نوع بازشوی خاصی که دارا می باشد بهترین گزینه برای ویلاها می باشد. پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج در سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی تولید و به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

فولکس واگنی دوجداره

به دلیل افزایش ویلاسازی در اطراف شهر کرج فروش پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید افزایش پیدا کرده است چرا که این نوع پنجره به دلیل نوع بازشوی خاصی که دارا می باشد بهترین گزینه برای ویلاها می باشد. پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج در سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی تولید و به مشتریان گرامی عرضه می گردد.
پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج به دلیل نوع یراق آلات خاص خود، مصارف خاصی هم دارد. باز شدن سش (باز شو) تا زاویه ۴۵ درجه، اشغال نشدن فضا در هنگام باز و بسته شدن و درارا بودن سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی از جمله مهم ترین خصوصیات پنجره های فولکس واگنی می باشد. یکی از مهمترین و گران قیمت ‌ترین انواع یراق ‌آلات موجود در بازار به نام سیستم فولکس واگنی است. اولین مسئله ‌ای که در خصوص این نوع خاص از یراق ‌آلات و دلیل استفاده از آنها باید مورد توجه قرار گیرد این است که، استفاده از یراق ‌آلات فولکس واگنی برای تسهیل در ساخت پنجره‌هایی که ابعاد عرض و ارتفاع بازشو آنها بزرگتر از حد معمول می باشد، مناسب است. یراق فولکس واگنی باید تحمل وزن حداقل ۱۳۰ کیلوگرم را داشته باشد و همچنین تک تک اجزاء تشکیل دهنده یراق فولکس واگنی باید توان حفظ کارایی در حداکثر طول و عرض استاندارد را دارا باشد. یراق‌آلات فولکس واگنی از قطعات متعددی تشکیل شده است که گاهی در مواردی در میان برخی تولیدکنندگان لزوم استفاده از کلیه قطعات موجود در هر ست با هدف کاهش بهای تمام شده مورد غفلت قرار می‌گیرد.

 پنجره يو پی وی سی فولكس واگنی

پروفیل UPVC مورد استفاده در این مدل همانند دیگر مدل‌ها بوده اما یراق آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است. حالت بازشوی این مدل همانطور که از اسم آن برمی‌آید مانند درب‌های خودروی ون و بر روی ریل ست بوده و تا زاویه ۴۵ درجه باز خواهد شد و هیچ‌گونه فضایی را در هنگام باز شدن اشغال نخواهد کرد. این نوع پنجره‌ها زیبایی و عایق بندی به مرتب بهتری نسبت به مدل کشویی داشته و در سه طرح ساده، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از سوی گروه صنعتی ماندگار ارائه خواهند شد. پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج از لحاظ عایق بودن در برابر صدا و گرد و غبار و نیز اتلاف انرژی فوق العاده بوده و همچنین پروفیل upvc مورد استفاده در این پنجره ها از نوع معمولی میباشد، اما یراق آلات مورد استفاده ی آن نسبت به انواع دیگر درب و پنجره ها گران تر است. در پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج سيستم بازشو پنجره به صورت ريلی و مانند ماشين های فولكس واگن مي باشد. پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ به دلیل یراق آلات خاص خودمصارف خاصی دارد و سيستم بازشوی اين پنجره به صورت ريلی و مانند ماشين های فولكس واگن مي باشد. مجموعه طراحی اجزاء یک ست از این نوع یراق، به گونه‌ای است که باید کلیه این قطعات در اجرای یک بازشو مورد استفاده قرار گیرند، طوری که دور تا دور پروفیل بازشو با اسپانیولت تجهیز گردیده و از این طریق درز بندی کامل صورت گیرد. در میان قطعات موجود در مجموعه یراق‌آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ ، بازویی و چرخ‌ها اجزایی هستند که طراحی آنها مهمترین نقش را در دوام و روانی مکانیزم بازشو بعهده دارند. 
نکته قابل توجه این است که بسته به مدل به کار گرفته شده جهت یراق بازشو اعم از مکانیکی، نیمه اتوماتیک و فول اتوماتیک، دستگیره مورد استفاده نیز تغییر کرده و طول اهرم دستگیره با ارتقاء سطح مکانیزم یراق افزایش می‌یابد تا بتواند فشار اضافه شده به منظور اتوماتیک شدن عملکرد را تحمل نماید. به تازگی مشاهده شده که برخی از تولیدکنندگان برای کاهش بهای تمام شده محصول خود اقدام به کوتاه کردن ارتفاع ریل‌های پنجره های فولکس واگنی کرده‌اند، که این امر منجر به کاهش تحمل وزن و از بین رفتن یراق و عدم کارایی آن در وزن های سنگین بازشو می‌شود. متاسفانه استفاده از اسپانیولت‌های دو حالته به جای اسپانیولت مخصوص فولکس واگنی مدتی است در بین تولید کنندگان درب و پنجره رایج شده است. که این مسئله به دلیل تحت پوشش قرار دادن دو یا سه ضلع از اضلاع بازشو موجب از بین رفتن یراق و از کار افتادگی کلی مکانیزم بازشو در مدت زمان بسیار کوتاه خواهد شد. 


مزايای پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج عبارت است از:
الف-باز شدن (سش)باز شو تا زاویه ۴۵ درجه
ب-هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود
ج-دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی
آب بندی و هوابندی کامل و قوی پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ :
در ساخت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج از همان نوع پروفیل لولایی یو پی وی سی استفاده می شود که البته می تواند پروفیل سری ۶۰ یا ۷۰ و یا از پروفیل درب استفاده شود که قاعدتا این قضیه نیاز به کارشناسی و بررسی محل و اندازه و ابعاد قبل از ساخت را دارد. در نتیجه به علت وجود لاستیکهای آب بندی میان دو پروفیل یو پی وی سی و مکانیزمهایی که اتصال و فشار آنها را بر یکدیگر بیشتر می کنند به صورت کامل آبند و هوابند می شود.
شرکت پنجره ماندگار در تولید و اجرای پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج خود از معتبرترین یراق آلات از جمله ROTO و GU آلمان استفاده می کند که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند. همچنین این شرکت قادر به مشاوره به مشتریان گرامی جهت تولید و اجرای درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج می باشد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...