پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج

پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج

کیفیت درب و پنجره های دوجداره لمینت شده طرح چوب به مرغوبیت روکش, چسب و همچنین تجهیزات روکش زنی بستگی دارد. به جرات می توان گفت کیفیت پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج حرف اول را می زند هم چنین دارای 10 سال ضمانت نامه پس از فروش می باشد.

تنوع رنگ در و پنجره دوجداره upvc رنگی

کیفیت درب و پنجره های دوجداره لمینت شده طرح چوب به مرغوبیت روکش, چسب و همچنین تجهیزات روکش زنی بستگی دارد. به جرات می توان گفت کیفیت پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج حرف اول را می زند هم چنین دارای 10 سال ضمانت نامه پس از فروش می باشد.

چوب یکی از منابع تولید پنجره از گذشته تا به امروز بوده و دلیل آن زیبایی خاصی است که در نمای ساختمان ایجاد می کند, اما متاسفانه پنجره های چوبی از عمر کوتاهی برخوردار بوده و پس از مدت کوتاهی کارایی خود را از دست می دهند. امروزه با روی کار آمدن پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج شما می توانید برای داشتن پنجره هایی زیباتر و هماهنگ با نمای داخلی و خارجی ساختمان، از پنجره های upvc لمینت شده طرح چوب استفاده نمایید. توجه داشته باشید قیمت پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج با توجه به دورولمینت و یا یکرولمینت بودن متفاوت است. در خیلی از موارد به جهت هارمونی نوع و رنگ متریال مصرفی  با نمای ساختمان  و یا طرح  دکوراسیون داخلی باید از پنجره هایی با رنگهای مختلف استفاده کرد و چه زیباست که علاوه بر استفاده از مزایای پنجره های یو پی وی سی بتوان انتخاب رنگ نیز داشت به این جهت شرکت پنجره ماندگار کرج https://karaj-upvc.com/ توانسته سبد محصولات خود را با استفاده از پروفیل هایی با روکشهای لمینت مخصوصاً طرح چوب و با کدهای محدود و یا اعمال رنگ دلخواه  مشتری ، بر روی پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج https://karaj-upvc.com/ ساخته شده  کامل تر نماید.

رنگ پنجره های پنجره های ویستابست

بطور کلی در پنجره هایی که رنگ میشوند لایه آستر این پوشش برپایه اپوكسی پلی استر بوده و بصورت گرم بروی قطعه پلیمری اعمال میگردد و جهت افزایش میزان چسبندگی لایه آستر بروی قطعه پلیمری ، از حلالی مناسب جهت نفوذ رزین به داخل UPVC  استفاده شده است و رنگ رویه این پوشش نیز حاوی پیگمنت های مقاوم در برابر اشعه UV بوده كه ثبات رنگی پوشش را به حداكثر ممكن افزایش داده و طی نتایج حاصل از تست های شبیه سازی شده حداقل ۱۰ سال عمر برای این پوشش در شرایط سخت آب و هوایی تخمین زده شده است.
سیستم رنگ آمیزی پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج 
سری در و پنجره دوجداره upvc رنگی اغلب بصورت بیرون رنگ و برای همخوانی پنجره با نمای ساختمان کاربرد دارد و شامل ۱۹۰ نوع رنگ می باشد که انتخاب رنگ آن بوسیله کالیته رنگ صورت می پذیرد. از فواید اینگونه رنگ آمیزی در بحث تعویض پنجره های قدیمی می باشد زیرا شما قادر خواهید بود با تعویض پنجره و اعمال همان رنگ بر روی در و پنجره دوجداره upvc جدید نمای ساختمان را حفظ کرده بدون اینکه تغییری در ساختمان و در میان پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج دیده شود.

پنجره طرح چوب


پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج
پروفیل های پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج https://karaj-upvc.com/ بعنوان یکی از بهترین برند های تولید پروفیل یو پی وی سی در ایران مطرح می باشد که بهترین متریال برای ساخت پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج  میباشد. در پروفیل های پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج از شیشه هایی با ضخامت ۲۲ میلیمتر و ۲۴ میلیمتر استفاده می گردد در صورتیکه در بیشتر پروفیل ها از شیشه هایی با ضخامت ۱۸ و۲۰ میلیمتر استفاده شده و این ضخامت شیشه ها و فضای داخلی آن که با گاز آرگون پر میگردد باعث عدم نفوذ سرما و گرما و سروصدا به داخل ساختمان می گردد که موارد ذکر شده تماما به مواد اولیه باز می گردد که وجود پروفیلی به نام ویستابست با وزن بالا ،گالوانیزه ضخیم و استاندارد و شیشه های با فضای بیشتر و لاستیک درزبندی ای پی دی ام باعث با کیفیت بودن پنجره دوجداره ویستابست طرح چوب در کرج https://karaj-upvc.com/ میگردد ولی موردی که نباید از آن به این راحتی عبور کرد ساخت و مونتاژ خوب و نصب عالی این پنجره ها می باشد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...