شرکت فروش درب و پنجره آکاردئونی

شرکت فروش درب و پنجره آکاردئونی

درب ها و پنجره های یو پی وی سی در مدل ها و طرح های مختلف به بازار عرضه می شوند. این درب ها و پنجره ها که دو یا چند جداره هستند در رنگ های مختلف ساخته می شوند. شرکت های درب و پنجره یو پی وی سی با توجه به نیاز مشتریان این درب ها و پنجره ها را می سازند و نصب می نمایند.


دربهای آکاردئونی

درب های آکاردئونی راه حلی بسیار خوب برای ایجاد هارمونی بین خانه و حیاط یا باغچه شما هستند. این درب ها راه حلی بسیار مناسب برای وصل کردن خانه شما به حیاط یا محیط بیرون از خانه تان می باشند. با وجود کیفیت در معماری و ساخت این درب ها و هم چنین ساختاری براق و صیقلی که سبکی آسان بازشو و بی زحمت نیز دارند، درب های آکاردئونی یکی از طراحی های معاصر هستند که بسیار پر طرفدار می باشند. از نظر ما، درب های آکاردئونی بسیار ایمن عمل می کنند و یک نوآوری را به خانه شما می آورند, که فضاهای داخلی و خارجی محل زندگی تان را به هم متصل می نمایند. در آن واحد بالاترین سطح امنیت را نیز برای شما فراهم می کنند. درب های آکاردئونی از نظر مصرف انرژی بسیار کارآمد هستند و جریان هوایی مناسب برای شما پدید می آورند.


مزایای درب های آکاردئونی

ایجاد دید مناسب و هم چنین انرژی کارآمد در سیستم های ساخت فریم پنج چنبر

قابلیت باز شدن بازشو های درب تا ۸ متر

قابلیت تنظیم برای باز شدن درب به داخل یا به بیرون

ترکیب نوآوری های مختلف در سیستم امنیتی و قفل شدن درب آکاردئونی در چند نقطه

وجود حق انتخابی گسترده از بین رنگ های ساده، طرح های چوبی رنگ شده و یا طرح های چوبی سنتی

شرکت پنجره ماندگار با استفاده از بهترین پروفیل های روز دنیا اقدام به طراحی و ساخت درب های آکاردئونی نموده است. این درب ها بسیار عایق بوده و در شرایط آب و هوایی مختلف در کل ایران کار آمد می باشند. تولید و نصب این درب ها در شرکت پنجره ماندگار به وسیله تیمی متخصص و کار آزموده صورت می پذیرد به این دلیل که اگر در نصب آن ها کاستی و یا نقصی و جود داشته باشد این درب ها کار آیی لازم را نخواهند داشت.

پنجره ماندگار

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!