شرکت فروش نسل جدید پنجره دوجداره

شرکت فروش نسل جدید پنجره دوجداره

امروزه پنجره های دوجداره از لحاظ ظاهری با طرح ها و رنگ های متنوع، در نمای ساختـمان ها زیبایی خاصی ایجاد می نمایند.نسل جدید پنجره های دوجداره upvc حداقل 35 سال عمر می کنند و نیازی به نگهداری خاصی ندارند و با مواد پاک کننده مناسب به آسانی تمیز می شوند . تنها شرکت فروش نسل جدید پنجره دوجداره در کرج شرکت پنجره ماندگار می باشد.

طرح و مدل درب و مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی

امروزه پنجره های دوجداره از لحاظ ظاهری با طرح ها و رنگ های متنوع، در نمای ساختـمان ها زیبایی خاصی ایجاد می نمایند.نسل جدید پنجره های دوجداره upvc حداقل 35 سال عمر می کنند و نیازی به نگهداری خاصی ندارند و با مواد پاک کننده مناسب به آسانی تمیز می شوند . تنها شرکت فروش نسل جدید پنجره دوجداره در کرج شرکت پنجره ماندگار می باشد.

امروزه کمتر کسی را می توان یافت که معماری محیط برایش اهمیتی ندارد و ساده از کنارش عبور می کند،در سال های گذشته با به وجود امدن ابزارهای جدید برای طراحی منازل و محل کار بازار گسترده ای در این زمینه ایجاد شده است اما نقش درب و پنجره ها نیز بسیار موثر است . وجود زیبایی در ساخت و رنگ بندی و ماندگاری بالای نسل جدید پنجره دوجداره سبب گشته است که بیش از ۹۰ درصد بازار درب و پنجره به این نوع محصولات اختصاص داشته باشد و تقاضا برای نسل جدید پنجره دوجداره کرج روز به روز بیشتر شود .. با وجود گله مندی صاحبان خانه های سنتی از این موضوع که این پنجره ها درمنازل آن ها چشم انداز خوبی ندارد. نسل جدید پنجره دوجداره کرج بازده انرژی منازل را به طور محسوسی بهبود می بخشند و در افزایش امنیت منازل نقش به سزایی ایفا می کنند. علاوه بر این، به دلیل استفاده از گالوانیزه در ساختار پروفیل های یو پی یو سی، از استحکام بالایی برخوردار هستند و به علت به کار گیری نوارهای آب بندی لاستیکی، از ورود هرگونه آلودگی محیطی به داخل ساختمان جلوگیری به عمل می آورند.
امروزه امنیت منازل و حفاظت در مقابل ورود عوامل مزاحم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نسل جدید پنجره دوجداره در کرج با داشتن قفل هایی که در چندین نقطـه تعبیه شده اند، بسیار ایمـن تر از پنجـره های قدیمی می باشند. با نصب درب و نسل جدید پنجره دوجداره یو پی یو سی کرج با شیشه دو و چند جداره اتلاف گرمایی به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت که در کاستن دی اکسید کربن و گازهای گلخانه ای جهت حفظ زمین برای نسل های آینده بسیار مؤثر خواهد بود. در کشور ما در سال های گذشته درب و پنجره های دوجداره در انواع مختلف تولید و در بازار عرضه شده اند برای مثال پنجره های همچون یو پی وی سی و الومینیوم و نماهای فریم لس و کرتن وال و همچنین در دهه ۹۰ پنجره های جدیدی از ترکیب چوب و الومینیوم و همچنین یوپی وی سی و الومینیوم معرفی شدند که بازار اینده را خواهند ساخت،همچینین با ورود نسل جدید پنجره دوجداره یو پی یو سی هوشمند تا چند سال اینده همه چیز برای استفاده بهینه از پنجره های دوجداره یوپی وی سی و الومینیوم محیا خواهد شد. نسل جدید پنجره دوجداره بسیار با دوام و با طول عمر حداقل ۳۵ سال که به مراتب بیشتر از طول عمر پنجره های قدیمی و آهنی می باشد. نسل جدید پنجره دوجداره در برابر عوامل جوی و بسیاری از اسیدها مقاوم بوده و نیازی به حفاظت و نگهداری خاصی ندارند.

پنجره یو پی وی سی

بهترین شیشه لمینت نسل جدید پنجره دوجداره در کرج
فرآیند لمینیت کردن شیشه ها به منظور افزایش ضریب ایمنی آنها انجام می پذیرد. شیشه معمولی در اثر شکست به قطعات درشت و برنده خرد شده که می توانند منجر به خسارات جانی و مالی عظیم گردد. شیشه های سکوریت در مقایسه با شیشه های معمولی وضعیت بهتری دارند.
شرکت فروش نسل جدید پنجره دوجداره : این شیشه ها در اثر شکست به قطعات ریز و غیر برنده خرد می شوند که هیچ گونه خطر جانی ندارند اما به هر حال شیشه فرو میریزد. فلسفه پیدایش شیشه های لمینیت مرتفع نمودن این مشکل شیشه بود. در فرآیند لمینیت میان دو یا چند لایه شیشه ، میان لایه های پلیمری قرار گرفته و کل مجموعه تحت فشار و حرارت به صورت دائمی یکپارچه می گردند. مهمترین مشخصه شیشه های لمینیت الگوی شکست آنهاست . شیشه ها در اثرضربه می شکنند اما تکه های شکسته به میان لایه چسبیده و شیشه یکپارچگی خود را حفظ می نماید. در ابتدا لمینیت کردن به وسیله رزین انجام می گرفت. اما به علت بروز مشکلاتی مانند جدا شدن لایه های شیشه از یکدیگر و زرد شدن شیشه ها به مرور زمان ، این شیوه لمینیت در اروپا و امریکا منسوخ گردید. لمینیت کردن به وسیله طلق PVB مشکلات مرتبط به لمینیت رزینی را مرتفع نمود. اما به منظور بهبود بخشیدن به ویژگیهای شیشه های لمینیت کرج تحقیقات بر روی میان لایه ها صورت گرفت و منجر به پیدایش طلق های ۳D Elastic گردید . این نوع طلق ها نسبت به PVB از قدرت چسبندگی بالاتری برخوردارند و مقاومت بیشتری در برابر گرما، سرما و رطوبت از خود نشان می دهند.
مهمترین ویژگی شیشه های لمینیت با طلق های ۳D Elastic نسل جدید پنجره دوجداره در کرج عبارتند از :
–قابلیت کشسانی بالا
–شفافیت عالی
–محافظت در برابر UV
–مقاومت بالا در برابر باد
–ضد آب
–عایق صوت
شرکت فروش نسل جدید پنجره دوجداره کار تعویض درب پنجره قدیمی بدون تخریب را نیز انجام می دهد. طرح تعویض درب و پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلمینیوم یک امر حیاتی است و از سال ها قبل در شهرهای مختلف کشور رونق چشمگیری داشته است و ساختمان هایی که از پنجره های آهنی, چوبی, آلمینیوم قدیمی استفاده می کردند به سمت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و یا آلمینیوم ترمال بریک روی آورده اند و دلیل این موضوع بهره وری انرژی, کاهش هزینه, عایق بندی مناسب ساختمان ها بوده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!