شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی

شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی

شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی در واقع محصولی جدید در عرصه صنعت پنجره دوجداره upvc به خریداران ارائه می دهند. این نوع پنجره تلفیقی از پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم می باشد که باعث بالا رفتن کیفیت و استانداردها در پنجره آلومینیومی شده است.

یو پی وی سی رنگی

 

شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی در واقع محصولی جدید در عرصه صنعت پنجره دوجداره upvc به خریداران ارائه می دهند. این نوع پنجره تلفیقی از پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم می باشد که باعث بالا رفتن کیفیت و استانداردها در پنجره آلومینیومی شده است.

پنجره دو جداره ساخته شده از جنس آلومینیوم در هر ابعادی قابل ساخت می باشد ولی باید به سایز بسیار ریز و همچنین بسیار بزرگ آن دقت کرد. و همین طور آلومینیوم دارای خمیدگی و شکل پذیری می باشد. پنجره های آلومینیومی معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند ولی از آنجایی که آلومینیوم هادی خوبی میباشد، باعث تلف شدن انرژی میشوند. برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به دنیا عرضه شده است که در این پنجره های دوجداره آلومینیومی در کرج وجود لایه پلاستیکی بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد – کلمه Thermal Break یعنی شکست حرارتی از همانجا ریشه میگیرد. این پنجره ها عایق حرارتی دارند یعنی از دو فریم داخلی و خارجی تشکیل شده اند که توسط یک عایق پلاستیکی از هم جدا می شوند. در گذشته پنجره های آلومینیومی حرارت را بین داخل و خارج خانه منتقل میکردند، ولی در پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به واسطه ترکیب پلی آمید و آلومینیوم در تولید آنها این مشکل رفع شده است . پنجره های دوجداره آلومینیومی از مزایایی برخوردار می باشند که یکی از این مزایای استفاده از آن مقاومت بالای آن در برابر شرایط جوی آب و هوایی می باشد و وزن آن بسیار سبک است. اگر از متریال نامناسب در ساخت آن استفاده شود، از سطح زیرین پنجره یو پی وی سی مشخص می شود زیرا با فولاد و مواد دیگری پر نمی شود و این مواد ارزان و نا مناسب انتقال دهنده انرژی می باشند.
شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی
پنجره های دوجداره آلومینیومی به علت دارا بودن مشخصه خاص و بارز در زمینه رفع معایب انواع پنجره های دوجداره و تجمیع مزایای آن ها در یک محصول دارای جایگاه خاصی در بین محصولات مرتبط می باشد. قسمت بیرونی این محصول از جنس آلومینیوم و قسمت داخلی آن از جنس یو پی وی سی می باشد.
با توجه به مطالعات صورت گرفته با توجه به مزایای بالا، پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در کرج به علت قیمت بالا و پنجره یو پی وی سی به علت عدم شناخت به خصوص در مناطق گرمسیر با مشکلات ترویج فرهنگ مواجه می باشد.
تنوع رنگی در شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی :
کلیه رنگ های پودری رئال رنگ
رنگ های آنادایز (قهوه ای، برنز، …)
دکورال (طرح چوب)
خصوصیات پنجره های دوجداره آلومینیومی :
پروفیل آلومینیوم تولید شده شرکت پنجره ماندگار در کرج
خدمات رنگ پودری، آنادایز، دکورال شرکت پنجره ماندگار در کرج
دارای تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
دارای بیمه نامه ده ساله شرکت بیمه ایران

ترمال بریک

قابلیت مونتاژ با ماشین آلات پنجره upvc
قابلیت نصب یراق آلات upvc
نصب یراق آلات بر روی قسمت آلومینیومی پروفیل
مزایای استفاده از پنجره های دوجداره آلومینیومی :
امکان صرفه جویی در انرژی با سیستم های ترمال بریک در پنجره دوجداره یو پی یو سی
امکان تنوع در انتخاب رنگ در انواع کدهای رال و آنادایز با امکان تولید پروفیل
های دورنگ در سیستم های پنجره های دوجداره آلومینیومی
تنوع در سیستم های لولایی و کشویی و امکان انتخاب مناسب با شرایط
استفاده از نوارهای اب بندی و هوابندی مناسب از جنس ای پی دی ام
وزن کم و عدم استفاده از میلگرد
تنوع رنگی نا محدود،استاتیک،دکورال و آنادایز
امکان ساخت درب و پنجره با ابعاد بزرگ
حرکت روان لنگه بازشو در سیستم های ریلی
خط مشی شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی :
این شرکت خط مشی کیفیت خود را بر اساس مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ISO9001:2000 به شرح ذیل اعلام می دارد:
رسالت شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی
توسعه نمایندگی های تولید در کشور
بومی سازی محصولات با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه
تدوین قوانین و فرهنگ سازی کاربری محصولات بهینه سازی مصرف انرژی تحت نظر و با همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور
ارتقا سطح کیفی محصولات و خدمات
بررسی های بسیار زیادی در بازار خرید و فروش و عرضه بهترین نمونه های پروفیل انجام شده و بازدهی بسیار زیادی را می توان در بخش قیمت گذاری خرید و فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی در کرج مشاهده کرد. از این رو شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی در کرج به عنوان بزرگترین شرکت عرضه کننده انواع پروفیل پنجره های دوجداره آلومینیومی در استان البرز بهترین نمونه های موجود از این محصولات را برای مصرف کنندگان ارائه کرده و بازدهی بسیار مناسبی را برای آن ها به همراه داشته است. با ما قیمت های مناسب از آن شما است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پنجره های دوجداره آلومینیومی و upvc شرکت فروش پنجره های دوجداره آلومینیومی میتوانید تماس گرفته و درباره سفارش محصول خود راهنمایی شوید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!