شرکت فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc

شرکت فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc

شرکت فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc این تضمین را به مشتریان خود می دهد که با استفاده از این نوع پنجره می توانید تا 60% در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.انواع درب و پنجره دوجداره را می توان با رنگ دلخواه و با توجه به نمای ساختمان خریداری کرد.

نصب پنجره دوجداره

شرکت فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc این تضمین را به مشتریان خود می دهد که با استفاده از این نوع پنجره می توانید تا 60% در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.انواع درب و پنجره دوجداره را می توان با رنگ دلخواه و با توجه به نمای ساختمان خریداری کرد.
امروزه صنعت تولید انواع درب و پنجره دوجداره upvc جایگاه مناسب خود را در بین صنایع مرتبط همچون ساختمان سازی و معماری به خوبی یافته است. شیشه هایی که بر روی انواع درب و پنجره دوجداره upvc نصب می شوند می توانند به صورت دوجداره، سه جداره و حتی چهار جداره استفاده شوند. نوع چهار جداره آن بیشتر در آزمایشگاه ها، استدیو های ضبط صدا و محیط هایی که نیاز به عایق بندی بالایی دارند استفاده می گردد. همان طور که مستحضرید تولید و ساخت انواع درب و پنجره دوجداره upvc از سال ۱۳۸۰ و با دستورالعمل های دولت در ارتباط با مبحث ۱۹ صرفه جویی در انرژی رونق گرفت و روز به روز گسترش یافت. امیدواریم بتوانیم در امر فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc سهم بسزایی داشته باشیم. امروزه استفاده نامناسب از منابع انرژی می تواند صدمات جبران ناپذیر و مهمی به چرخه اقتصاد کشورمان وارد کند. طبق آمارهای موجود حدود ۳۰ درصد انرژی در ساختمان ها از طریق درو پنجره های قدیمی اتلاف می گردد. از این رو استفاده از انواع درب و پنجره دوجداره upvc یک ضرورت در امر ساختمان سازی محسوب می شود.
بسیاری از کارگاه های ساخت انواع درب و پنجره دوجداره upvc نیز در سر تا سر کشور مشغول به فعالیت هستند. اما اکثر این کارگاه ها از دستگاه های بسیار ارزان و غیر استاندارد برای ساخت انواع درب و پنجره دوجداره upvc خود استفاده می نمایند. از این رو بهتر است که برای سفارش و خرید انواع درب و پنجره دوجداره upvc به شرکت های معتبر ساخت این گونه درب ها و پنجره ها مراجعه نماییم. هر کدام از شرکت های فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc برند هایی خاص از پروفیل یو پی وی سی را استفاده می نمایند. با توجه به نوع پروفیل مصرفی، قیمت در انواع درب و پنجره دوجداره upvc با هم متفاوت خواهد شد.
شرکت فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc در کرج و تهران روند کاری بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل انواع درب و پنجره دوجداره upvc از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان شرکت جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق انواع درب و پنجره دوجداره upvc به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.
تعویض انواع درب و پنجره دوجداره upvc در کرج
اولین قدم برای تعیین هزینه تعویض پنجره قدیمی با انواع درب و پنجره دوجداره upvc داشتن ابعاد پروژه است به گونه ای که کارفرما می تواند به راحتی با اعلام ابعاد حدودی که خود اندازه گیری کرده است از قیمت حدودی انواع درب و پنجره دوجداره upvc مورد نظر برای تعویض باخبر شود.

پنجره upvc

علاوه بر قیمت انواع درب و پنجره دوجداره upvc ، اجرت نصاب انواع درب و پنجره دوجداره upvc کرج نیز در پروژه محاسبه شده و به قیمت نهایی اضافه میشود زیرا در طرح تعویض پنجره های معمولی با انواع درب و پنجره دوجداره upvc کرج علاوه موارد مربوط به نصب، برش و خارج کردن اجزای پنجره قدیمی نیز مطرح است که در بخش تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب به طور کامل توضیح دادیم. هزینه دوجداره کردن پنجره قدیمی در مقابل مزایای بی نظیر ان قابل مقایسه نیست و بی شک در دنیای امروز خیلی بیشتر احساس می شود ، همچنین پروفیل مورد نظر شما برای ساخت انواع درب و پنجره دوجداره upvc در کرج بسیار حائز اهمیت است.
انواع درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد، ضمن کاهش ۲۵ تا ۴۰ درصدی مصرف انرژی، آسایش حرارتی ساکنین ساختمان را فراهم می سازد. این پنجره ها از اتلاف انرژی از جداره ها و نفوذ هوا به داخل ساختمان جلوگیری می کند. ۴ جزء اصلی انواع درب و پنجره دوجداره upvc کرج عایق به شرح زیر است:
۱- قاب و بازشو پنجره که از پروفیل UPVC ساخته شده
۲- شیشه سه جداره
۳- لاستیک درزگیرEPDM
۴- پروفیل گالوانیزه بعنوان استراکچر پنجره
از جمله مزایای شرکت فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc در کرج می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• عایق مناسب در برابر گرما و سرما
• مانع نفوذ گرد و غبار، دود و آلودگی های محیطی
• عایق صوت تا ۷۵ دسیبل
• تنوع اشکال بازشو و شکل پذیری متناسب با معماری و فضای ساختمان
• مقاوم در برابر نور خورشید
• مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی
• قابلیت نصب شیشه های دو و سه جداره
• قابلیت نصب یراق آلات استاندارد
انواع درب و پنجره دوجداره upvc غیر استاندارد، بدلیل عدم رعایت نکات فنی در ساخت، دارای عایقیت حرارتی و صوتی پایینی هستند و با گذشت زمان، فرم اولیه خود را از دست می دهند. از جمله نکات اساسی که می بایست درساخت انواع درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد در نظر گرفت، می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• مقاومت پروفیل استاندارد UPVC در برابر نور خورشید، تغییرات آب و هوایی
• استفاده از قاب گالوانیزه استاندارد در داخل پنجره ها بعنوان اسکلت پنجره
• استفاده از یراق آلات باکیفیت
• ساخت شیشه های استاندارد با تزریق گاز آرگون
• نصب صحیح پنجره و درزگیری اطراف آن جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه صنعتی ماندگار تماس حاصل فرمایید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!