شرکت فروش محصولات پنجره دوجداره ویستابست

شرکت فروش محصولات پنجره دوجداره ویستابست

شرکت فروش محصولات پنجره دوجداره ویستابست دارای استاندارد رال آلمان،ISO 9001 و OHSAS 18001 می باشد که این نشان دهنده کیفیت بالای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی ویستابست است. لازم به ذکر است که استاندارد RAL آلمان سختگیرانه ترین و کاملترین استاندارد مربوط به این صنعت است و تمامی شرکت های دریافت کننده این گواهی نامه ملزم به رعایت معیارهای تستی و کیفی موسسه RAL می باشند.

پنجره ویستابست

شرکت فروش محصولات پنجره دوجداره ویستابست دارای استاندارد رال آلمان،ISO 9001 و OHSAS 18001 می باشد که این نشان دهنده کیفیت بالای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی ویستابست است. لازم به ذکر است که استاندارد RAL آلمان سختگیرانه ترین و کاملترین استاندارد مربوط به این صنعت است و تمامی شرکت های دریافت کننده این گواهی نامه ملزم به رعایت معیارهای تستی و کیفی موسسه RAL می باشند.

فرایند تولید پروفیل های محصولات پنجره دوجداره ویستابست منطبق با الزامات استاندارد RAL آلمان ( ۱/۷۱۶ RAL GZ ) و استاندارد ۱۲۶۰۸ BSEN اتحادیه روز اروپا می باشد و این فرایند در مقاطع مشخص توسط موسسه SKZ آلمان که یکی از بزرگترین موسسات ممیزی کیفیت دنیا می باشد مورد آزمایش قرار می گیرد. ترکیب مواد استفاده شده در ساخت پروفیل یو پی وی سی در محصولات پنجره دوجداره ویستابست کرج با توجه به سخت ترین شرایط آب و هوایی منطقه جغرافیایی کشور ایران در نظر گرفته شده و توسط آزمایشگاه های پیشرفته و شرکتهای با تجربه اروپایی مورد آزمون و آزمایش و تایید قرار گرفته است. تنوع محصولات پنجره دوجداره ویستابست درحال حاضر به ۳۶ قالب مختلف تولیدی ارتقا داده شده است که مجموعه این محصولات با استفاده از ماشین آلات آلمانی و اتریشی تولید و به بازارهای داخل و هم چنین بازار خارج از کشور عرضه می گردند. گواهی نامه کیفیت RAL برای اولین بار توسط شرکت درب و پنجره دوجداره ویستا بست به ایران آمد و نام و نشان تجاری شرکت به عنوان دارنده رسمی گواهی نامه فوق در سایت شرکت GKFP (یکی از شرکت های زیر مجموعه موسسه RAL آلمان) به آدرس www.gkfp.de موجود و تایید گواهی نامه آن قابل استعلام می باشد.

ویستابست

شرکت فروش محصولات پنجره دوجداره ویستابست
مواد اولیه و پروفیل تولید شده، در لابراتوار مجهز محصولات پنجره دوجداره ویستابست کرج در کرج مورد کنترل قرار می گیرند. بعلاوه این تولید کننده مفتخر به دریافت چندین گواهینامه کیفیت از موسسات بین المللی می باشد. لازم به ذکر است که محصولات پنجره دوجداره ویستابست در کرج موفق به اخذ ISO 14001 و ISO 9001 و OHSAS 18001 و همچنین گواهینامه شرکت گراینر مبنی بر آموزش فنی مراحل تولید و همچنین تست کنترل کیفی پروفیل طبق استاندارد GZ716.1 رال گردیده است. محصولات پنجره دوجداره ویستابست در کرج می تواند یک انتخاب مناسب برای جلوگیری از ورود سر و صدا به داخل ساختمان باشد ولی نکته مهم ترکیب (پروفیل) محصولات پنجره دوجداره ویستابست با شیشه مناسب می باشد که با توجه به موقعیت ساختمان و سر و صدای اطراف می بایست نوع شیشه انتخاب شود.
لاستیک های درزبندی :
عایق بندی کامل و صحیح درب و پنجره های یو پی وی سی فقط با استفاده از لاستیک های درزبندی مناسب و با کیفیت امکان پذیر می گردد .بهترین نوع این لاستیک ها Ethylene Propylene Diene Monomer )EPDM )می باشد که با عملکرد بالایی که در آزمایشات نفوذ ناپذیری و مقاومت از خودنشان داده است ،نسبت به اقسام دیگر لاستیک ها می تواند بدون هیچ مشکلی برای سالها بر روی درب و پنجره های یو پی وی سی مورد استفاده قرار گیرد . لاستیک های EPDM در مقابل تغییرات دما از ۱۳۰ + تا ۴۰ – درجه سانتی گراد ، نور آفتاب ، اکسیده شدن ، ترک خوردگی ، و فشار زیاد باد از مقاومت بسیار بالایی برخوردارهستند. این لاستیک هادر طی فرایند تولید درب و پنجره ، داخل شیارهای مخصوص تعبیه شده بر روی پروفیل های یو پی وی سی نصب می گردند .
پروفیل های فولادی تقویت کننده محصولات پنجره دوجداره ویستابست :
یکی از قطعات بنیادین و ضروری در ساخت محصولات پنجره دوجداره ویستابست، پروفیل فولادی تقویت کننده (رین فورسمنت) گالوانیزه شده است که درون حفره داخلی پروفیل های یو پی وی سی نصب می گردد . نقش و وظیفه پروفیل های فولادی تقویت کننده به شرح زیر می باشد :
استحکام و قدرت بخشیدن به ساختار درب و پنجره یو پی وی سی
جلوگیری از تغییر حالت پروفیل های یو پی وی سی در اثر مرور زمان و عوامل محیطی
ایجاد هماهنگی و سازگاری بیشتر بین اجزای تشکیل دهنده درب و پنجره یو پی وی سی به عنوان یک مجموعه واحد برای عملکرد بهتر .

پنجره دوجداره ویستابست

پروفیل میانی ثابت محصولات پنجره دوجداره ویستابست:
ارتفاع دیواره خارجی این نوع پروفیل یو پی وی سی محصولات پنجره دوجداره ویستابست ۵ کاناله ۸۴ میلیمتر و ۴۴ میلیمتر نیز ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل upvc میباشد. پروفیل میانی ثابت پنجره دو جداره یو پی وی سی ویستابست ۳ کاناله دارای عرض ۷۰میلیمترمیباشد و ضخامت شیشه خور آن ۲۰ میلیمتر است.ارتفاع محل استقرار گالوانیزه پروفیل upvc ویستابست ۵ کاناله ۲۲میلیمتر و عرض آن ۳۶ میلیمتر است.
پروفیل یو پی وی سی ویستابست : Coupling S-۵۶۳.۱۱ ۰,۱۱ Kg/m
پروفیل upvc ویستابست : Georgian bar S-۵۶۳-۱۲ ۰,۱۶kg/m Co-Extrusion
پروفیل لوله پنجره دوجداره یو پی وی سی: پروفیل upvc ویستابست عرض این پروفیل لوله پنجره دوجداره یو پی وی سی ویستابست ۷۰ میلیمتر می باشد.
پروفیل upvc ویستابست: ۹۰’ pole S-۵۶۳.۱۰ ۱,۶۰ Kg/m
پروفیل یو پی وی سی ویستابست: Overhung S-۵۶۳.۰۴ ۱,۳۲ kg/m
پروفیل آداپتور پنجره دوجداره upvc : پروفیل یو پی وی سی ویستابست در این نوع پروفیل آداپتور پنجره دوجداره upvc ویستابست ۷۰ میلیمتر می باشد.
پروفیل یو پی وی سی ویستابست: Glassbead ۳۴mm S-۵۶۳.۷۰ ۰,۱۷ kg/m; PCE: ۳۸ g/m
شرکت فروش محصولات پنجره دوجداره ویستابست یکی از پر فروش ترین پنجره های دوجداره یو پی وی سی در ایران و جهان می باشد. پیشنهاد می شود محصولات پنجره دوجداره ویستابست در کرج را تنها با ضمانت نامه آن از شرکت های نمایندگی معتبر ویستابست تهیه فرمایید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!