شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس

شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس

شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس در کشور ترکیه کار خود را آغاز کرد و پس از مدتی محصولات خود را تحت لیسانس آلمان به تمام نقاط دنیا از جمله ایران صادر کرد. در ابتدا مورد توجه برخی خریداران قرار گرفت اما با روی کار آمدن محصولات داخلی باکیفیت دیگر استقبالی از پنجره دوجداره تاروس نشد.

پنجره دوجداره ماندگار

شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس در کشور ترکیه کار خود را آغاز کرد و پس از مدتی محصولات خود را تحت لیسانس آلمان به تمام نقاط دنیا از جمله ایران صادر کرد. در ابتدا مورد توجه برخی خریداران قرار گرفت اما با روی کار آمدن محصولات داخلی باکیفیت دیگر استقبالی از پنجره دوجداره تاروس نشد.
برندهای مختلفی از پروفیل برای ساخت در و پنجره های دوجداره upvc در بازار موجود است. در این بین درب و پنجره دوجداره تاروس که ساخت کشور ترکیه می باشد از جمله درب ها و پنجره هایی است که بسیار مورد پسند افراد قرار می گیرد. درب و پنجره دوجداره تاروس را می توان در اشکال و رنگ های مختلف از بازار خریداری کرد. تمامی درب پنجره دوجداره تاروس دارای ضمانت نامه کتبی پس از فروش می باشند.
با افزایش استقبال از درب ها و پنجره های دو سه جداره upvc، پروفیل های ترک تاروس راه خود را به بازار ایران باز کردند. هرچند پس از سال ۱۳۸۵ و با ایجاد کارخانه های تولید پروفیل upvc در کشور ، کم کم این پروفیل ها جای خود را به پروفیل های ایرانی با کیفیت دادند ولی هنوز هم بدلیل قیمت کمتر در ایران و کرج پنجره دوجداره تاروس مورد استفاده برخی خریداران قرار می گیرد. شرکت پنجره ماندگار در کرج سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز و سلایق مختلف از پروفیل هایی ترکیه ای تاروس نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل upvc تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشند و رضایت کافی را از خریدشان داشته باشند. قیمت یراق براساس کشور تولیدکننده آن متفاوت است، بیشترین قیمت یراق آلات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی مربوط به یراق آلات شرکت Roto آلمان می باشد که برحسب دوحالته، تک حالته، اورهانگ، فولکس واگنی و یا کشویی متفاوت است. یراق های ترک موجود در بازار از کیفیت متوسط برخوردار هستند مثل یراق Vorne و یا Vhs که ساخت کشور ترکیه می باشند و از یراق آلات گرید A ترکیه می باشند.
پنجره دوجداره تاروس از جمله برندهای معتبر ترکیه ای در صنعت پروفیل pvc می باشد. کمپانی پنجره دوجداره تاروس جزء تولید کنندگان انواع پروفیل های یو پی وی سی می باشد، که محصولات خود را تحت لیسانس کشور آلمان به سایر کشور ها، از جمله ایران صادر می نماید. پنجره دوجداره تاروس نیز در بین تعدادی از فعالان ساخت درب ها و پنجره های دو جداره یو پی وی سی در کرج طرفدار دارد. این کمپانی نیز در ایران دارای نمایندگی های فروش متعددی است؛ اما در سالهای اخیر با توجه به کیفیت بالای محصولات داخلی، حضور این برند نیز در ایران کمرنگ تر از گذشته شده است.

پنجره ترک تاروس

چه عواملی بر قیمت شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس تاثیر میگذارند ؟
۱- پروفیل درب و پنجره دوجداره تاروس
۲- یراق آلات درب و پنجره دوجداره تاروس
۳- شیشه های دوجداره دستی و یا کارگاهی
۴- فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره تاروس
۵- نحوه نصب درب و پنجره دوجداره تاروس
رنگ بندی در شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس
تنوع رنگ پنجره دوجداره تاروس شرکت پنجره ماندگاردر کرج هر سلیقه ای را پوشش می دهد. رنگ پایه و اصلی پروفیل های یو پی وی سی، به دلیل ترکیبات مواد اولیه سفید رنگ میباشد با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره یو دو جداره برای معماران و برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره یو پی وی سی اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت پنجره ماندگار در کرج مفتخر است با توجه به تنوع رنگ پنجره دوجداره تاروس و دیگر محصولاتش، این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره upvc ارج می نهد.
پروفیل های روکش شده (لمینت) شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس:
پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره دوجداره تاروس برای ایجاد طرح های تزیینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ درب و پنجره دوجداره تاروس در نمایندگی های کرج دارای ضمانت می باشد. و در پایان خاطر نشان میکنیم که به طور کلی پروفیل های پنجره های دو جداره به رنگ سفید تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. از دیدگاه آرشیتکتی و دکورسازی داخلی، پروفیل های رنگی و پا رنگ شده نیز مورد استفاده می باشد شرکت پنجره ماندگار در کرج امکانات لازم را جهت رنگ آمیزی پروفیل پنجره دوجداره تاروس برحسب سفارش مشتریان در اختیار دارد.

پروفیل یو پی وی سی

زمینه های فعالیت شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس در کرج :
نمایندگی رسمی پخش و فروش پروفیل های شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس در کرج
فروش انواع پروفیل های رنگی و سفید ۴ کاناله گسکت دار درجه یک پنجره دوجداره تاروس در کرج
طراحی و آنالیز درب و پنجره دوجداره تاروس با نرم افزار مخصوص upvc
تولید انواع درب و پنجره دوجداره تاروس در کرج و تهران
مشاوره و راه اندازی کارگاه شرکت تولیدکننده پنجره دوجداره تاروس
فروش درب و پنجره دوجداره تاروس با قیمت مناسب و عالی در کرج

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!