محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک

محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک

محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک بر پایه آخرین تکنولوژی و استانداردهای معتبر جهانی تولید و به بازار فروش عرضه می گردد. قابل ذکر است که تمامی محصولات تولیدی در شرکت پنجره دوجداره وین تک در کرج طی فرایند تولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره upvc وین تک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند.

وین تک

محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک بر پایه آخرین تکنولوژی و استانداردهای معتبر جهانی تولید و به بازار فروش عرضه می گردد. قابل ذکر است که تمامی محصولات تولیدی در شرکت پنجره دوجداره وین تک در کرج طی فرایند تولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره upvc وین تک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند.

تمامی محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک در کارخانه از جمله زهوارهای درزبندی که عمدتا بر روی پروفیلهای UPVC وین تک عرضه می شود مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و ۱۰۰% قابل بازیافت میباشد. تولید محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک با استفاده از ماشین آلات پیشرفته آلمانی و با به کار گیری پرسنل مجرب و متخصص انجام می گیرد. همچنین پخش پروفیل های مرغوب آلمانی، پخش یراق آلات و ملزومات پنجره های دوجداره و پخش ملزومات تولید شیشه های دوجداره اعم از چسب پلی سولفات، اسپیسر و رطوبت گیر به صورت گسترده و انحصاری در استان ها در حال انجام است. محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک تولید شده در کارخانه ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران وکشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون این پروفیلها شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است. مصرف پروفیلهای UPVC تولید شده در محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک کارخانه ایران جهت پروژه های ساختمانی موجود در این کشور بهینه تر بوده و طول عمر و دوام کیفیت بیشتری خواهد . در شرکت پنجره دوجداره ماندگار در کرج طی مراحل بسته بندی محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک https://karaj-upvc.com/ ، لیبل هایی بر روی یسته های پروفیل چاپ میگردد که شامل ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا، کد کالا، زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید میباشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف، قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.

وینتک

تکنولوژی و ماشین آلات محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک در کرج
در مجموعه های صنعتی شرکت وین تک در کرج https://karaj-upvc.com/ از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده میگردد و با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن ۱۲ خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان اقدام به تولید پروفیل های محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تکبا بالاترین استانداردها کرده است.
رنگ بندی پروفیل های محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک در کرج
در کارخانه جات صنعتی محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک در کرج سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی،پروفیل هایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد. در کارخانه جات صنعتی محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتبر اروپایی از قبیل RENOLIT تهیه میگردد.
کنترل کیفی پروفیل محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک در کرج
از پروفیل های وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

*تست مقاومت حرارتی محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک تا ۱۵۰ درجه سانتی کراد
*تست مقاومت حرارتی محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک تا ۴۰- درجه سانتی گراد
*تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش
محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک https://karaj-upvc.com/ ایده آل برای بازیافت
محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک در کرج یک ماده ایده آل برای بازیافت کردن است. در طول پروسه ساخت محصول، پی وی سی به راحتی به مواد بی مصرف تبدیل شده و سپس به محصولات جدیدی تبدیل می شود. ۹۹% از ضایعات ساخت وینیل، طی پروسه ای دوباره قابل استفاده خواهد بود. به علاوه، میلیون ها تن وینیل بعد از مصرف دوباره بازیافت میشوند. خاصیت محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک https://karaj-upvc.com/ مقاومت بالای آنها در برابر آب و رطوبت است. نوع ساخت محصولات شرکت تجاری پنجره دوجداره وین تک به نحوی است که فاصله یا ترک برای نفوذ آب در آنها وجود نخواهد داشت. همچنین این محصولات خصلت ضدآب بودن را نیز دارا هستند که در شرایط آب و هوایی خاص بهترین انتخاب محسوب می شوند.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!