شرکت فروش پنجره دوجداره ثابت

شرکت فروش پنجره دوجداره ثابت

امروزه از ترکیب پنجره دوجداره ثابت و مدل های بازشو دیگر برای نمای ساختمان ها استفاده می کنند. شما می توانید با مراجعه به شرکت فروش پنجره دوجداره ثابت ابعاد خود را داده و طی مدت کوتاهی پنجره های دوجداره ثابت برای ساختمان شما نصب می شوند.

یو پی وی سی ثابت

امروزه از ترکیب پنجره دوجداره ثابت و مدل های بازشو دیگر برای نمای ساختمان ها استفاده می کنند. شما می توانید با مراجعه به شرکت فروش پنجره دوجداره ثابت ابعاد خود را داده و طی مدت کوتاهی پنجره های دوجداره ثابت برای ساختمان شما نصب می شوند.

اگر می خواهید از پنجره ای برای ساختمان خود استفاده نمایید که به هیچ عنوان از آن برای باز شدن و انتقال هوا استفاده نخواهد شد، می توانید از پنجره دوجداره ثابت استفاده نمایید. استفاده از پنجره دوجداره ثابت در بسیاری از محیط شیشه ای ساختمان شما، باعث بهینه تر شدن هزینه و بالاتر رفتن کیفیت پنجره ها خواهد شد. پنجره دوجداره ثابت از پر کاربرد ترین مدل های پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی است؛ زیرا به علت استفاده نشدن از یراق آلات و نصب ساده تر، دارای قیمت مناسب تری می باشد؛ ضمن اینکه در کنار بسیاری از مدل های باز شو پنجره ها نیز از پنجره دوجداره ثابت استفاده می شود؛ همچنین محدودیت ساخت از نظر ابعاد و اشکال هندسی مختلف را ندارد و با توجه به سفارش مشتری بدون محدودیت ساخته و عرضه می شود. مهمترین مزیت پنجره دوجداره ثابت در کرج می توان بالاتر بودن کیفیت عایق بندی آن نسبت به مدل های بازشو از انواع پنجره دو جداره می باشد؛ حتی عمر مفید بسیار بالایی دارند و به علت اینکه هیچگونه تغییر و فشاری را برای باز و بسته شدن تحمل نمی نمایند، کیفیت پنجره دوجداره ثابت در عایق بندی در مقابل سرما و صوت کم نخواهد شد و در بهترین حالت می باشد.

پروفیل یو پی وی سی

شرکت فروش پنجره دوجداره ثابت
اگر محیط و ساختمانی دارید که تعداد زیادی پنجره های قدیمی در نمای آن استفاده شده است، سفارش می نماییم حتما اقدام به تعویض این پنجره ها با پنجره دوجداره upvc نمایید. اینکار باعث می شود حرارت محیط شما هدر نرود و صدای های محیط بیرون به ساختمان شما وارد نشود. پنجره دوجداره ثابت در کرج https://karaj-upvc.com/ به خاطر قیمت پایین دارای کاربرد بالایی نیز می باشد. در این پنجره یو پی وی سی چون ثابت است یراق آلات در آن استفاده نمی شود پس دارای کمترین اجزا نیز می باشد پس دارای کمترین آلودگی صوتی به دلیل فیکس بودن و نیز عایق در برابر گرما و سرما و گرد و غبار نیز می باشد. پنجره دوجداره ثابت را می توان پراستفاده ترین نوع یو پی وی سی نیز نام برد چون که در تمام مدل های ترکیبی کاربرد دارد و نیز در نواحی نورده به صورت دیواره نیز استفاده می شود. همچنین در جاهایی که می خواهیم از نور به بهترین شکل استفاده کنیم مثل پوشش سقف های آلاچیقی که در این حالت بهترین عایق برای گرما و سرما نیز می باشد: شرکت فروش پنجره دوجداره ثابت در کرج محصولات خود را به سه قسمت میانی و در طرفین دو باز شوی سایبانی و تک حالته کاربرد داشته باشد.
موارد استفاده از شرکت فروش پنجره دوجداره ثابت در کرج https://karaj-upvc.com/ :
استفاده از پنجره دوجداره ثابت در آلاچیق ها
استفاده در گلخانه های شیشه ای به عنوان سقف و دیواره
استفاده از پنجره دوجداره ثابت در سقف https://karaj-upvc.com/
استفاده از پنجره دوجداره ثابت در مواردی که نیاز به اشکال هندسی مختلفی است
استفاده در کنار سایر مدل های پنجره دو جداره
پنجره ها از نظر فن آوری ساخت به منظور بهبود کارایی و کاهش افت حرارتی به صورت زیر دسته بندی می شوند.

شیشه چاپدار

۱) پنجره هایی که لایه بین دو شیشه با گازهای خنثی پر شده است
۲) پنجره هایی که در آنها از اسپیسرهایی(Spacer) با ضریب انتقال حرارت هدایتی پائینی استفاده شده است
۳) پنجره های با پوشش شیشه Low-E و انتخاب طیفی
۴) پنجره های هوشمند
مزایای استفاده از درب و پنجره های یو پی وی سی و پنجره دوجداره ثابت در کرج https://karaj-upvc.com/ :
¨ مناسب در برابر سرما و گرما
¨ کاهش دهنده مناسب شدت صوت
¨ مانع نفوذ گرد و غبار و آلودگی های محیطی
¨ کاهش دهنده سرمایه گذاری اولیه و استهلاک سیستم گرمایشی در ساختمان
¨ تقویت مضاعف با استفاده از پروفیل گالوانیزه در داخل یوپی وی سی
¨ حفاظت از محیط زیست از طریق بازیافت و استفاده در صنایع دیگر
¨ عدم نیاز به سرویس های مکرر (تعویض، رنگ آمیزی و…)
¨ غیرقابل اشتعال بودن

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!