شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی

شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی

مدل آکاردئونی عموما برای پنجره‌های دو سه جداره upvc با عرض بیش از سه متر، در پارتیشن بندی‌هایی که نیاز می‌باشد که به صورت موقتی ارتباط آنها با هم قطع شود و هم چنین در درب بالکن‌های منازل که عرض زیادی دارند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند شما می توانید با مراجعه به شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی اطلاعات جامع تری را دریافت نمایید.

مدل آکاردئونی عموما برای پنجره‌های دو سه جداره upvc با عرض بیش از سه متر، در پارتیشن بندی‌هایی که نیاز می‌باشد که به صورت موقتی ارتباط آنها با هم قطع شود و هم چنین در درب بالکن‌های منازل که عرض زیادی دارند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند شما می توانید با مراجعه به شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی اطلاعات جامع تری را دریافت نمایید.

یکی از مدل های پنجره دوجداره upvc، پنجره دوجداره آکاردئونی (Fold & Slide) است که در هنگام استفاده بسیار جلب نظر کرده و کارکرد آن بسیار برای خریداران جالب می باشد. مدل آکاردئونی از واژه آکاردئون گرفته شده است که سازندگان درب و پنجره upvc نیز با توجه به شباهت سبک باز شدن درب و پنجره دوجداره آکاردئونی ، نام این ساز را بر روی این مدل از در و پنجره قرار داده اند. یکی از نکات برجسته در سفارش و خرید پنجره‌های دو جداره UPVC انتخاب مناسب مدل یا حالت بازشو پنجره می‌باشد. به طور کلی پنجره‌های UPVC از نظر حالت بازشو به مدل‌های زیر دسته بندی می‌شوند. مشتری می‌تواند نسبت به محیط مورد نظر و همچنین طرح و کاربری مورد علاقه نسبت به انتخاب هر یک از این مدل‌ها اقدام نماید. شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی به عنوان تولید کننده درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی در استان البرز_کرج، طیف بسیار گسترده‌ای از طرح‌های پنجره دو جداره UPVC را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که شما در زیر می‌توانید نمونه این مدل‌ها را مشاهده نمایید.

پنجره 3جداره در کرج

پنجره دوجداره آکاردئونی نیز همانگونه که در تعریف بالا گفتیم، برای باز شدن بر روی یک محور جمع شده و در کنار هم قرار می گیرند؛ و برای بسته شدن هم با کشیدن این پنجره upvc بر روی همان محور، به صورت افقی کنار هم قرار می گیرند. پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج بسیار مناسب برای ساختمان هایی می باشد که در حالت باز شدن فضای مناسبی برای حرکت درب و پنجره در فضای اتاق موجود نمیباشد و موانعی در سر راه باز شدن وجود دارد. با این مدل از پنجره دو جداره می توانیم این مشکل را بر طرف نماییم.
البته توجه داشته باشیم از پنجره دوجداره آکاردئونی فقط می توان در نمای شیشه ای بالاتر از سه متر بهره برد، و معمولا سازندگان پروفیل های upvc این نوع از درب و پنجره های دو جداره را پایین تر از سفارش 3 متر قبول نمی نمایند. پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج https://karaj-upvc.com/ همانند پنجره دوجداره فولکس واگن (Tilt & Slide) از نوع پنجره های دوجداره با یراق خاص محسوب می شود که در مقالات گذشته به تشریح و چگونگی کارکرد پنجره فولکس واگن پرداختیم و حال قصد داریم در این مقاله شما را با پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی در سیستهمای upvc آشنا کنیم. در مقام قضاوت می بایست گفت پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج نسبت به پنجره فولکس واگنی دارای پیچیدگی های خاص بیشتری می باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا و همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار با هم کاملا متفاوت است.
کاربرد پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی:
پنجره دوجداره آکاردئونی عموما در مکانهایی با عرض بسیار زیاد استفاده می شوند که می تواند در اجرا بسیار بیشتر از پنجره فولکس واگنی باشد و جالب ترین مسئله در زمان وجود این پنجره این است که در هنگام نیاز شما می توانید کل پنجره و قسمتهای میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود.

پنجره دوجداره ماندگار

پنجره دوجداره آکاردئونی می تواند در خانه های ویلایی بسیار مفید باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین این نوع پنجره می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کند و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد کند.
با توجه به تنوع در معماری و سلایق در ایجاد دکوراسیون می تواند ارتفاع و عرض محل استقرار این گونه پنجره دوجداره متفاوت باشد که در نتیجه نوع تقسیم بندی و قطعات استفاده شده در پنجره با توجه به استانداردها متغییر می شود. بسیار حائز اهمیت است که در صورت درخواست برای اجرا و استفاده از پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج https://karaj-upvc.com/ از مشاوره کامل تولید کننده و نظرات کارشناسی آنها استفاده کنید تا بهترین نوع طراحی چه از نظر کاربردی و چه از نظر زیبایی و ایمنی برای شما صورت پذیرد. همچنین استفاده از نوع یراق مصرفی و پروفیل یو پی وی سی پنجره دوجداره و نحوه تولید صحیح و اجرای آن بسیار حائز اهمیت است و در صورت رعایت نشدن هر کدام از آنها می تواند عدم رضایتمندی شما را در آینده به وجود آورد. همچنین این شرکت در تولید شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی خود از معتبرترین یراق آلات روز دنیا از جمله یراق روتو (ROTO) آلمان استفاده می کند.
خصوصیات محصولات شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج https://karaj-upvc.com/ :
• عایق صوتی تا ۷۰% با استفاده از شیشه های دوجداره در پنجره دوجداره آکاردئونی
• جلوگیری از اتلاف انرژیهای سرمایشی و گرمایشی ساختمان تا ۴۵%
• جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایر آلودگیهای محیطی با استفاده از پنجره دوجداره آکاردئونی
• بدون لرزش و صدا با استفاده از یراق آلات مدرن
• وزن سبک و نصب سریع و آسان پنجره دوجداره آکاردئونی
• دارای گواهینامه ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001
درب و پنجره دوجداره آکاردئونی با ظاهری جذاب و رنگ ها و یا فویل های لمینت شده میتواند بر اساس سلایق شما و طرح های شما تغییر کنند. برای مشاوره و یا تعیین قیمت درب و پنجره ها به صورت رایگان با شرکت فروش پنجره دوجداره آکاردئونی در تهران و کرج https://karaj-upvc.com/ در تماس باشید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!