نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید

نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید

نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید با پیشرف تکنولوژی و استفاده از دانش روز توانسته است پنجره هایی با ظاهری زیبا و عایق بسیار مناسب طراحی و تولید نماید.درب و پنجره دوجداره جدید با ظاهری جذاب و در رنگ های متنوع مطابق با سلایق و نیاز های شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

پنجره با اشکال هندسی

نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید با پیشرف تکنولوژی و استفاده از دانش روز توانسته است پنجره هایی با ظاهری زیبا و عایق بسیار مناسب طراحی و تولید نماید.درب و پنجره دوجداره جدید با ظاهری جذاب و در رنگ های متنوع مطابق با سلایق و نیاز های شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.
نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدیدیو پی وی سی فولکس واگنی:پروفیل upvc مورد استفاده درپنجره فولکس واگنی کرج مانند سایر پنجره ها بوده اما یراق آلات آن نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد. حالت بازشوی این نوع همانند دربهای ون میباشد. درب و پنجره دوجداره جدید فلوکس واگنی یا Tilt Sliding یکی از جدیدترین مدل‌های پیشرفته پنجره‌های دو جداره یو پی وی سی می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد. یراق آلات آن نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است.
نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی کرج
مزایای نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی آن عبارت است از:
۱- باز شدن پنجره دو جداره فولکس واگنی تا زاویه ۴۵ درجه
۲- هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود https://karaj-upvc.com/
نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی با یراق فول اتومات
این نوع یراق در اجرای درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید.
در نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی فول اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری.قابل به ذکر است در اجرای نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدیدفولکس واگنی می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد تا بهترین کاربری حاصل گردد.
نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید در کرج در تولید و اجرای درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی خود از معتبرترین یراق آلات فولکس واگنی از جمله ROTO و GU آلمان استفاده می کند که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند. https://karaj-upvc.com/همچنین این شرکت قادر به مشاوره به مشتریان گرامی جهت تولید و اجرای نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدیدفولکس واگنی یا Tilt & Slide می باشد.

پنجره دوجداره


نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید یو پی وی سی کشویی در کرج
سیستم بازشوی درب و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی به صورت ریلی و مانند پنجره های آلومینیومی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. درب و پنجره دو جداره جدید یو پی وی سی کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود.یکی از درب و پنجره دو جداره جدید upvc در کرج ، پنجره دوجداره کشویی است که در کشور ما به علت سابقه پنجره های قدیمی کشویی طرفداران خود را دارد. شاید بیشترین علت در این موضوع را بتوان کاربری پنجره کشویی را نسبت به پنجره لولایی دانست، اینکه پنجره کشویی هیچ فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی به موازات بر روی لنگه کناری خود حرکت می کند.
واقعیت این است که و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی با اینکه نسبت به دیگر و پنجره دو جداره جدید کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و آبندی و هوابندی بهتری نسبت به اینگونه پنجره های دوجداره کشویی دارد اما نسبت به پنجره upvc دوجداره لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری است. ( که البته این مسئله ذات پنجره های کشویی است) در واقع عملیات فیتینگ ایجاد شده در پنجره دوجداره upvc لولایی قویتر و بهتر و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی صورت می گیرد.
مزایای نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید upvc کشویی :
۱- عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده
۲- عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن اما به هر حال به خاطر وجود سلایق و همچنین کاربری پنجره دوجداره upvc کشویی این نوع پنجره مورد استقبال افراد می باشد. https://karaj-upvc.com/ در اینجا به چند نکته فنی اشاره می کنیم تا در هنگام خرید و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی بتوانید بهترین نوع اینگونه پنجره ها را انتخاب کنید تا هم عمر مفیدتری داشته باشند و هم عملیات فیتینگ ( آبندی و هوابندی ) در آن به بهترین نحو صورت پذیرد
نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید به گونه ای طراحی شده اند که جلوی ورود صدا به داخل را میگیرند و بزرگترین علت این خاصیت وجود شیشه هایی است که با استفاده از مواد مخصوص و لایه بندی ساخته شده اند و علاوه بر زیبایی،عایق صوتی را ممکن میکنند.امروزه درب و پنجره های یو پی وی سی و الومینیوم در تمامی ساختمان ها استفاده میشوند، اما به کارگیری پنجره با شیشه دوجداره و سه جداره بستگی به منطقه و محل قرارگیری ساختمان دارد برای مثال برای ساختمان های مجاور اتوبان و خیایان های شلوغ از شیشه های سه جداره استفاده میکنند تا عایق صوتی پنجره ها بیشتر صورت پذیرد.
حال ممکن است با وجود استفاده از درب و پنجره دوجداره جدید باز هم صدا وارد محیط شود و اسایش را از شما سلب کند و موجب نارضایتی شما گردد اما این مشکل کاملا قابل حل است و با رگلاژ پنجره ها و درزگیری اصولی و رفع ایرادات کارایی درب و پنجره دوجداره باز می گردد.
نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید در کرج ارائه کننده درب و پنجره دو جداره جدید مطابق آخرین استانداردهای بین المللی در طرح ها و مدل های متنوع می باشد, بخش فروش درب و  پنجره دو جداره جدید UPVC  این شرکت آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...