پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدید

پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدید

پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدید بدلیل زیبایی خاص و منحصر بفردی که دارد مورد توجه بسیاری از خریداران از جمله ساختمان سازان قرار گرفته است.در پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدید هر دولنگه قابلیت بازشو دارد به همین دلیل بیشترین زاویه دید را به شما می دهد.

اندازه گیری تخصصی پنجره دوجداره یو پی وی سی

 

پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیدجدید بدلیل زیبایی خاص و منحصر بفردی که دارد مورد توجه بسیاری از خریداران از جمله ساختمان سازان قرار گرفته است.در پنجره دوجداره  upvc فرانسوی جدید هر دولنگه قابلیت بازشو دارد به همین دلیل بیشترین زاویه دید را به شما می دهد.

پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیدیا همان دو لنگه بازشو که در برخی مواقع آن را T هم می نامند از زیبا ترین و پر کاربرد ترین پنجره های upvc می باشد. پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیددارای دو لنگه پنجره بازشو می باشد که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و به دلیل زیبایی و عمق دید بالا بسیار در اتاق های نشیمن و همچنین ویلا ها کارایی دارد.یکی از ویژگی های پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیداین است که بر خلاف دیگر پنجره های دو لنگه هر کدام از لنگه های آن می تواند به تنهایی و به صورت مستقل باز شود ، ویژگی دیگر آن این است که زمانی که دو لنگه آن باز شود هیچ گونه مانعی برای دید شما وجود ندارد و بیشترین زاویه دید را به شما می دهد. بسیاری از مردم به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه این پنجره ها نگران عایق بودن آنها هستند ولی شرکت پنجره ماندگار در کرج با استفاده از پروفیل ها و عایق بند های پیشرفته این مشکل را کاملا حل کرده است. https://karaj-upvc.com/ شرکت پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیددر کرج از لحاظ کیفیت و عایق بندی جزء برندترین محصولات یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیددر تمام دنیا محسوب می شوند.یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیددوحالته در کرج و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب , تعویض , تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص دارد. پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیدباید استانداردهای لازم را را داشته باشند و توسط نصاب ماهر نصب شوند، به درستی استفاده و نگه داری گردند و در صورت بروز مشکل با سرویس کار و تعمیرکار شرکت مربوطه تماس گرفته شود.عوامل زیادی برای ماندگاری پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیدو آالومینیوم وجود دارد که یکی از این موارد یراق آلات می باشند که در حال حاضر در برندهای مختلف آلمانی , ترک و ایرانی در بازار به عنوان بهترین با کارایی بالا شناخته می شوند، اما طریقه متصل کردن بر روی پروفیل و استفاده از آن نقش بیشتری برای ماندگاری ایفا می کنند.
پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیددوحالته در کرج
بازشو پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدید باز شدن روي دو محور افقي و عمودي با يك دستگيره است. پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیدبا توجه به اينكه در درون ساختمان قرار دارد اغلب در جايي نصب مي شود كه نياز به جابجايي هوا است مانند آشپزخانه. یراق آلات آلماني (روتو-شورينگ) براي اين نوع از پنجره یو پی وی سی بهتر است. با توجه به مكان قرار گيری اين پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته شدن به فضاي كمتري نياز است و داراي مزايای زير می باشد. https://karaj-upvc.com/
الف)داراي امنيت بالا با توجه به يراق آلات به كار رفته
ب)مخفي و پنهان بودن يراق آلات زير محور سش يا بازشو
ج)قابليت رگلاژ راحت پنجره دوجداره فرانسوی جدید
د)امنيت و راحتی در باز و بسته شدن توسط كودكان
بسیاری از کارگاه های ساخت درب و پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدید نیز در سر تا سر کشور مشغول به فعالیت هستند. اما اکثر این کارگاه ها از دستگاه های بسیار ارزان و غیر استاندارد برای ساخت درب ها و پنجره های یو پی وی سی خود استفاده می نمایند. از این رو بهتر است که برای سفارش و خرید درب ها و پنجره های یو پی وی سی به شرکت های معتبر ساخت این گونه درب ها و پنجره ها مراجعه نماییم. هر کدام از شرکت های فروش درب و پنجره یو پی وی سی برند هایی خاص از پروفیل یو پی وی سی را استفاده می نمایند. با توجه به نوع پروفیل مصرفی، قیمت درب ها و پنجره های عایق یو پی وی سی با هم متفاوت خواهد شد.

پنجره دوجداره


ویزگی‌ها و مزایای پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیددر کرج:
۱– هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشد https://karaj-upvc.com/
۲– می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود
۳– قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدید
۴– این نوع از پنجره را می‌توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌های اداری و…(برای استفاده بیشتر از فضاها، دسترسی راحتتر به فضاهای دیگر، جابجایی راحت تر وسایل و اثاثیه داخل ساختمان) به کار برد.
پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیدکرج دارای عایق بندی مناسب تری می باشند هم چنین در برابر پوسیدگی, تغییر رنگ, زنگ زدگی و ضربه های شدید بسیار ایمن تر و مقاوم ترشده اند و سرعت نصب و راه اندازی درب پنجره دوجداره upvc فرانسوی جدیددر مقایسه با مدل های معمولی و قدیمی بسیار بالاتر است.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...