پروفیل پنجرهupvc  وین تک

پروفیل پنجرهupvc  وین تک

تمامی محصولات تولیدی در شرکت درب پنجره upvc وین تک در طی تمامی مراحل تولید در آزمایشگاه های پیشرفته تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند. از پروفیل پنجرهupvc  وین تک تولید شده نمونه گیری می شود و آزمایشهای مختلفی بر روی آن انجام می گیرد تا از کیفیت نهایی پروفیل پنجره upvc وین تک مطمئن شده و سپس به بازار فروش ارائه دهند.

 

پنجره دوجداره

تمامی محصولات تولیدی در شرکت درب پنجره upvc وین تک در طی تمامی مراحل تولید در آزمایشگاه های پیشرفته تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند. از پروفیل پنجرهupvc  وین تک تولید شده نمونه گیری می شود و آزمایشهای مختلفی بر روی آن انجام می گیرد تا از کیفیت نهایی پروفیل پنجره upvc وین تک مطمئن شده و سپس به بازار فروش ارائه دهند.

تمامی محصولات تولیدی در شرکت پنجرهupvc  وین تک در کرج با تکنولوژی و ترکیبات مواد اولیه یکسان تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد. جهت کنترل و حفظ کیفیت برند درب و پنجرهupvc  وین تک در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشور نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد.  پروفیل پنجرهupvc  وین تک با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور و هم چنین کشورهای همجوار طراحی شده است تا دارای کیفیت و مقاومت بالایی باشند. پروفیل پنجرهupvc  وین تک با بهره گيري از بهترين مواد اوليه كه قبل از ارائه به خطوط توليد در آزمايشگاه مورد تست هاي كيفي قرار مي گيرد و با تلفيق مديريت هدفمند و تكنولوژي برتر در توليد، مفتخر به دريافت بيش از ۱۳ استاندارد و و گواهينامه فني معتبر شده است كه از جمله آنها مي توان به استانداردهاي ift ROSENHEIM، RAL و گواهينامه هاي ايزو ۹۰۰۱ و ايزو ۱۴۰۰۱ اشاره كرد. درب و پنجرهupvc  وین تک، عايق حرارتي هستند. https://karaj-upvc.com/متريال استفاده شده از آنها مي تواند در شرايط سخت جوي مانند رطوبت بالا، آب و هواي خشك و گرم، دماي زير صفر و يا حرارت بسيار بالا ظاهر خود را حفظ نمايد.
پروفیل پنجرهupvc  وین تک دوستدار محیط زیست
مطابق قوانین اتحادیه اروپا تمامی محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی بایستی قابل بازیافت و بدون آلودگی های زیست محیطی باشند. درهمین راستا تمامی کارخانجات درب و پنجرهupvc  وین تک مطابق با بسیاری از تولید کنندگان دراروپا و با استفاده از تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود، در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی هایی بر پایه سرب (آلوده کننده محیط زیست و مضر برای حیات انسان) خودداری نموده و از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می نمایند.
خوشبختانه در چند سال اخیر سازمان بهینه سازي مصرف سوخت کشور و دیگر مسئولین توجه خود را به این نوع صنایع معطوف داشته و توصیه می کنند که صنایع این چنینی در کشور توسعه پیدا کند، خوشبختانه با اجراي طرح هدفمندي یارانه ها از سال ۸۹ و آگاهی همه آحاد جامعه از لزوم استفاده از وسایلی که مصرف انرژي را در ساختمان به شدت پائین می آورد روز به روز در حال افزایش می باشد و این محصول به سرعت در حال گسترش در بازار مسکن می باشد.چندین دهه است که تکنولوژي ساخت پروفیل یو پی وی سی در کشورهاي بزرگ دنیا متداول گشته و محصولات فوق به دلایل امتیاز خاص و منحصر به فرد خود توانسته اند به سرعت در سایر کشورها نیز مطرح گشته و جهان شمول شده است.
این پروژه تحت لیسانس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین آلات و قالبهاي یو پی وی سی در اروپا به نام شرکتTechnoplast  می باشد که می توان پروفیل و ورقهاي یو پی وی سی را با بالاترین کیفیت و تکنولوژي روز اروپا به بازار عرضه نمود.
ما در تولید پروفیل پنجرهupvc  وین تک از فناوری های روز دنیا استفاده می کنیم و با حساسیتی که در انتخاب مواد اولیه داریم, تلاش می کنیم کیفیت بسیار مناسبی را به بازار عرضه کنیم. اما غیر از این شرکت  پنجرهupvc  وین تک ماندگار در کرج از این مزیت بهره می برد که کاملا بر سرمایه شخصی خود متکی است، به این معنی که در این سال ها هیچ نوع وام و یا تسهیلات بانکی دریافت نکرده است. https://karaj-upvc.com/بنا بر این افت و خیز بازار نمی تواند بر کیفیت و قیمت محصولات شرکت پنجره ماندگار تاثیری بگذارد. در نتیجه قیمت ما همواره ثابت بوده و به راحتی می توانیم از نظر کیفیت و قیمت با همه پروفیل های بازار رقابت کنیم. از سوی دیگر به دلیل بومی بودن نیروی کار ما و همچنین به این خاطر که ما مواد اولیه را به صورت کاملا نقدی خریداری می کنیم، از توان رقابتی بسیار بالایی برخوردار هستیم.

پنجره دوجداره وین تک


ویژگی های مهم پروفیل پنجرهupvc  وین تکWINTECH در کرج
قیمت مناسب پروفیل پنجرهupvc  وین تک
مطابق با آب و هوای کشور
دارای مدل های مختلف از لحاظ سایز بندی
امکان تهیه پروفیل پنجرهupvc  وین تک در رنگ های مختلف بصورت پوشش لمینت
دلایل بسیار زیادی وجود دارند که باعث افت شدید کیفیت در صنعت یو پی وی سی شده است. یکی از دلایل عمده این است که در ایران هر حرفه ای که قدری سود ده باشد، افراد بسیاری بدون داشتن تخصص های لازم به سوی آن سرازیر می شوند. از سوی دیگر واردات هر گونه پروفیل های بی کیفیت خارجی نیز لطمات بسیاری به صنعت وارد کرده است.
 رنگ بندی پروفیل پنجرهupvc  وین تک درشرکت ماندگارکرج:
پروفیل پنجرهupvc  وین تک به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتا بر پایه سفید تولید میشود که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه و ترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغیر بوده، به طوری که در مقایسه با تولیدات شرکتهای مختلف، رنگ و شفافیت کاملا محسوس می باشد. https://karaj-upvc.com/ در کارخانه جات صنعتی وینتک در ایران سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی،پروفیل هایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجرهupvc  وین تک عرضه گردد.در کارخانه جات صنعتی وین تک در ایران جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتنر اروپایی از قبیل RENOLIT تهیه میگردد.
کنترل کیفی پروفیل پنجرهupvc  وین تک در کرج
تمامی محصولات تولیدی در شرکت پنجرهupvc  وین تک طی فرایندتولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجرهupvc  وین تک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند. از پروفیل های وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

رنگ پنجره دوجداره UPVC


*تست مقاومت حرارتی تا ۴۰- درجه سانتی گراد
*کنترل شفافیت رنگ سطوح پروفیل پنجرهupvc  وین تک کرج
شما می توانید برای خرید پروفیل پنجرهupvc  وین تک به نمایندگی های سراسر کشور مراجعه فرمایید، شرکت پنجره ماندگار در استان البرز – کرج از جمله نمایندگی های فعال و صاحب نام در زمینه تولید, فروش و نصب درب و پنجرهupvc  وین تک می باشد که انواع درب و پنجرهupvc  وین تک را با توجه به سلایق مشتریان به بهترین نحو عرضه می نماید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...